Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kire fogtok szavazni a követke...

Kire fogtok szavazni a következő választás alkalmával és miért? Mit gondoltok, lesz kormányváltás 2014-ben?

Figyelt kérdés
2012. jún. 8. 13:39
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
16%
De lesz ám, hajrá Jobbik!
2012. jún. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
29%
Senkire...Ha hozna valami változást a választás, akkor már rég betiltották volna.
2012. jún. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom, még félidőben járunk. Hajlandó vagyok bárkire, aki Magyarországnak hasznos (hasznosabb) lehet, kivéve a szélsőségeket. Nem vagyok párttag, nem vagyok egyik félnek sem elkötelezett, csak a Hazám iránt.
2012. jún. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
88%

Jelenlegi állás szerint nem mennék el szavazni, egyszerűen nincs normális jelölt. Remélem, hogy valami kialakul 2014-ig.


Hogy lesz-e kormányváltás? Ezt nehéz megmondani, jelenleg döntő többségben vannak azok, akik otthon maradnának egy szavazás esetén, a kérdés az, hogy őket melyik párt tudja majd megnyerni.

2012. jún. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
38%
Kormány váltás az lesz, viszont, hogy az MSZP vagy a Jobbik lesz-e a váltó az még kétséges a 2 párt között mind összesen 5% van a Fidesz az örülhet ha valahogyan a második helyett eléri de ez sem valószínű...Hála a jó Istennek!
2012. jún. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
79%

Ha majd egy szakértői kormányt lehet választani akkor fogok szavazni.Olyanokra akik nem átnevezgetnek,átszervezgetnek,nemzeti konzultálnak,hanem olyanra akik valóban a gazdaságba fektetik az erejüket.

Bajnai Gordon ha indulna,rá szavaznék.

2012. jún. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
45%

Balfaxságai ellenére sem tudok jelenleg a Fidesznél alkalmasabb pártot a politikai palettán, jelenleg valószínűleg meg is nyerné a választást, közel sem olyan fölénnyel, mint 2 éve, de azért magabiztosan.

Hogy 2 év múlva mi lesz, azt senki sem tudja.

2012. jún. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
21%
Természetesen a Jobbikra, mert szükség van a kiemelkedő gazdasági programjukra az ország felvirágoztatásához.
2012. jún. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
29%

"Fidesz az örülhet ha valahogyan a második helyett eléri de ez sem valószínű...Hála a jó Istennek!"


A Fidesz hogy érne már el második helyet?

2012. jún. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
61%
Senkire, max. Bajnaira.
2012. jún. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!