Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ki kíváncsi Bajnai Gordonra?

Ki kíváncsi Bajnai Gordonra?

Figyelt kérdés
Nem álnaív a kérdés. Tényleg nem értem mi keresni valója egy ilyen jellegtelen, üres tekintetű, kereskedőnek bármely politikai porondon? Előbb választanék meg egy gyúrcsányt, mint egy ilyen szürke "senkit".

2012. aug. 19. 13:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Na, látod, ezért nem veszem komolyan a politikát. Ha már az az érték a politikai életben, ki mennyire izgalmas külsejű, akkor az egész csupán show, majdnem egy reality show szintjén van.


Ja, és ne kezdj bele, hogy szakmailag is blablabla... mert nem ezzel kezdted, hanem a megjelenésébe kötöttél bele. (ami már csak azért is meglepő, mert sokak szerint, az egyik legmegnyerőbb külsejű politikus)

2012. aug. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Tisztelt kérdező! Te igen buta ember lehetsz ha csak kinézetre választasz egy egyébként száz százalékig tudást és felkészültséget igénylő feladatra embert. A gazdaság és pénzügy az nem szépségverseny mint tudható. Egyébként szerintem semmi gond nincs a Bajnai kinézetével.
2012. aug. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 yossarian44 ***** válasza:
88%
Kérdező, ha a szakmai felkészültség számítana, akkor Orbán Viktor Bajnai titkára sem lehetne, olyan szintű tudásbeli különbség van a szociológusi gyakornok, civil tapasztalattal nem rendelkező, megélhetési politikus Orbán Viktor, és a menedzser képesítésű, iszonyatos szakmai tapasztalattal (OTP, Richter, MOL, Matáv, Creditum, Eurocorp) rendelkező Bajnai között...
2012. aug. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

Bajnai Gordon többet tett volna az ország érdekében/helyrehozásában, mint bárki más 1991 óta.

Csak nem tetszett a többieknek, hogy ilyen radikális lépéseket tett, mint pl. a vizitdíj. De érdekes módon, akkoriban nem volt olyan sok "beteg" ember, mert nem ért meg nekik 300Ft-ot, hogy kivizsgálják őket, mert nincs jobb dolguk.

2012. aug. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 yossarian44 ***** válasza:
91%

Kérdező, te meg vagy kattanva?


Ki cenzúrázott le?


Nem lehet, hogy csak a netkapcsolatod volt szar?

2012. aug. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Sz1u ***** válasza:
93%

15:12 yossarian44


Tényleg eltűntek a kommentjei...

2012. aug. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, hogy szabályzatba ütközik, akkor szokták törölni.
2012. aug. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 yossarian44 ***** válasza:
93%
Amikor én írtam neki, akkor még meg volt az összes... szerintem törölte magát...
2012. aug. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 yossarian44 ***** válasza:
73%
Nem baj, láthatóan egy ritka nagy marhával volt dolgunk, abból meg van elég...
2012. aug. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%

én nagyon is kíváncsi vagyok rá

az elmúlt 22 év egyetlen szakembere aki a parlamentbe tette a lábát

22 évig bajnai tudású politikusaink lettek volna nem ilyen orbánviktor majmaink most kis túlzással az ausztriaiak jönnének át hozzánk bevásárolni

mert ugye mi már nem mehetünk át mert ahhoz pénz is kéne nem csak 70-80% os viktor féle adóteher

2012. aug. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!