Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Van bárminemű esélye egy...

Van bárminemű esélye egy újonnan alakult/alakuló pártnak arra, hogy a parlamentbe bekerüljön?

Figyelt kérdés
teszem azt - ha jó programot hirdet, ami sokakat jobban megfog mint a jelenlegi politikai pártok programjai?

#esély;
2012. szept. 13. 14:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%

Persze, VV Lacinak is sikerült (majdnem).

Ne légy naiv. Ha nincs mögötted a háttérhatalom, ha nem őket szolgálod, kicsinálnak a sajtón (sajtójukon) keresztül.


Szolgálhatod úgy is őket, mint anno a Centrum párt, hogy elviszel jópár szavazót. Minimum 2 ciklus és sok pénz, értelmes, tanult emberek kellenek egy ilyen projekthez.

És a legfontosabb: médiatámogatás. A média dönti el ki mire szavaz, nem az emberek.

2012. szept. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Mivel csinálnának ki a sajtón?


Most komolyan ,nem vagyok üzletember - hogy lehetőségem lett volna lerabolni az államot.


Tiszta vagyok.Még parkoláskor se büntettek még meg.

Pláne - ha bekerülök a sajtóba az már elég komoly ingyenreklám - ha jót mondanak rólam ,ha rosszat.


Az igazság mindenkinek felkeltené a figyelmét.

Nem?

2012. szept. 13. 14:32
 3/12 anonim ***** válasza:
"Az igazság mindenkinek felkeltené a figyelmét. "- Ugyan dehogy ! Sokan gyűlölik az igazságot! A hazugság uralmát éljük, majd mindenki ahhoz vonzódik, a média minden nap ezzel eteti a népet.
2012. szept. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk azzal, hogy készítenek veled egy "ártatlan" interjút. Ott meg feltesznek neked egy olyan gazdaságpolitikai vagy más fontos, sz ország jövőjét befolyásoló kérdést, amire csak mekegsz-makogsz. Ki venne azok után komolyan téged? (Lásd VV L.)

Én drukkolok minden olyan embernek, akik a tisztességet, a korrupció mentes politikai elitet erősítik. Csak hát sajnos mindenkit bedarálnak a .... tudjuk kik.

2012. szept. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem a gazadasági tényezőkre gondoltam.

Szóval - oda tényleg lehet mit mondani ( már nem azért de az ország a pénzügyi gondok felé tendál ,a profi vezetéssel az élén)

Szóval ,ha ők nem tudják megoldani ...


Nem is erre gondoltam - tehát nem ezek lennének az alapvető párthazugságok - hogy csökkentjük az adót, mert ez egy csodálatos utópia.

Ha csökkentem az adót - kevesebb jön be, exponenciálisan nő a hiány.

Hanem más.Teljesen más.Olyan ,amire eddig senki nem gondolt, ... vagy nem mer gondolni.

2012. szept. 13. 14:49
 6/12 A kérdező kommentje:
Szóval - oda tényleg NEM lehet mit mondani** (sorry elírás)
2012. szept. 13. 14:50
 7/12 A kérdező kommentje:

(ja és nem vagyok rasszista - nem érdekel trianon - nem mondom ,hogy cigánybűközés és nem mutogatnék ujjal másra ,(mert felesleges))


Vannak alternatív megoldások: Gáz - miért keletről? Ha már Olaszországban is az algériait használják?..


Stb .. - végtelen sorrend -

2012. szept. 13. 15:00
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az összes választ.

Azért hátha alapon megpróbáljuk.


és igen .. nem mutyizni akarunk.

mindre ment a zöld.

2012. szept. 13. 15:11
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem nem jön le mit is akarsz mondani. A legegyszerűbb, ha elkezdesz egy honlapot, ahol kifejted a véleményed és felsorolod a legalapvetőbb problémákat és azokra a válaszlépéseid.

Én úgy gondolom, hogy nincs olyan ember/párt aki képes lenne az elmúlt 20 év tudatos és ostobaságból fakadó károkozását rendbe tenni. Amíg anyagi érdekből cselekszik mindenki, és nem erkölcsi érdekből, addig sok jóra nem lehet számítani.

Egy dolog biztos. Aki az energiamaffiát gallyra teszi, az sok mindent megold (vagy nem :) ). Azért drága a világ, mert az energiaárakkal úgy játszanak a világ urai, ahogy épp jól esik nekik. Az energiaárak határoznak meg MINDENT.


Azt nem látom át, hogy ha előrukkolna valaki egy "ingyen energiával", egy olyan technológiával, ami környezetbarát módon forradalmasítaná az energia előállítást, az romokba döntené-e a világot (megszűnne sok munkahely, stb.) vagy épphogy nem, mert azok az emberi erőforrások átcsoportosulnának máshova. Nekem ez az egész bonyolult.


Millió egy probléma van, a kisebbség problémája, ami a társadalom problémája, drog probléma stb. stb.

Ha továbbá megoldod a c kérdést, mondjuk rábírod őket a munkára, teszem azt kitalálod, hogy újraépíted a magyar mezőgazdaságot és olyan földművelő kommunákat hozol létre, ahova ezek az emberek kötelező "munkatábor" jelleggel kvázi beutalod, ahol lesz munkája, elláthatja a családját, és megtermelik a városok élelmiszer-szükségletét, így nem szorulunk import fokhagymára és más érdekességekre, akkor lehet ezzel is nyerő lehetsz.


Nehéz ügy a politika, sajnos amíg a korrupciót nem számolják fel, az ország sem épül, hanem leépül, és akik az emberek pénzén ülnek és döntenek fölötte nem fogják hagyni, hogy valami tejfelesszájú újonc kihúzza a széket alóluk.

Hiszem, hogy vannak tisztességes, naiv politikusok, csak sajnos őket is bedarálja a jól működő korrupt rendszer.


Hajrá! Csinálj forradalmat! Tisztességgel.

2012. szept. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Mire gondolsz a drogproblémával kapcsolatban?


Ha mindennel nem is.De ezzel konkrét ötleteim vannak.

Mit értesz ezzel kapcsolatban gond alatt?

2012. szept. 13. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!