Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hogy van mersze a Fidesznek...

Hogy van mersze a Fidesznek közpénzből teleragasztgatni az országot "Nem engedünk az IMF-nek" plakátokkal? BKV-ra nincs pénz, de ilyen agymosásokra van?

Figyelt kérdés
Vélemény szerint pont az ilyenek miatt lehetne valakit elszámoltatni,nem pedig a sukorói beruházásért.

2012. okt. 25. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Na ez az! Lesz dolga az elszámoltatási kormánybiztosnak a következő kormányban.
2012. okt. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Viktor terel ezerrel. Már mindenki tudja ebben az Országban hogy csak ő harcol az UNIO.val nem mi Magyarok
2012. okt. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Komplikato ***** válasza:

Demagóg kérdés, jár pénz a Sim(l)icska elvtársnak a BKV után?

Nem, még nem jár.

De a plakátok után igen.

2012. okt. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 titak ***** válasza:
46%

A gazdaság nehéz tudomány. Meg kell találni a megfelelő oldalt.

Az államnak nem mindegy melyik zsebéből osztogat. Az egyikben van pénz, a másikban lehet, hogy nincs.

2012. okt. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit mondanék erre: az kiabál ilyen hangosan, aki fél! Nem ok nélkül... Terelni kell, meg a népet megetetni ismét valami bullshit hazugsággal, amit azok szerencsétlenek be is kajálnak rendesen.
2012. okt. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
a felesleges dolgokra mindig van pénz
2012. okt. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg közpénzből van? Ma repültem haza látogatóba két hétre, és a 200-as busztól kezdve a Ferihegyi bevezetőn mindenütt ilyen plakátokat láttam. Én azt hittem, ez valami ellenzéki reklám.
2012. okt. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
1et kérdeznék..választások előtt jogosan jár a pártoknak több 100 millió kampányra?mert az is közpénz...400milla mit bevallanak a 2*resét meg elköltik...
2012. okt. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 bumbi02 ***** válasza:
100%

Nem adnék kampányra se. Viselkedjenek a 4 év alatt meggyőzően, ne az utolsó pár hónapban kampányoljanak.


Amúgy a mostani kormány alatt nagyon sok megy propagandára. Ha belegondolunk a folyamatos konzultációkra (levél a semmiről), plakátokra, reklámokra, rádió reklámokra...És nagyon sokan, akik nem követik a híreket, csak innen tájékozódnak, őket megfogja.

2012. okt. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Valami azt súgja, hogy ezek a plakátok/szórólapok ugyanazon nyomdában készülnek mint a sok millió nemzeti konzultáció, díszkötetes alaptörvény érettségizőknek és hasonlóak. És valószínűleg VALAMI HAVER JÓL KASZÁL RAJTA.


És a kampányt is biztosan HAVERI REKLÁMCÉGEK szervezik és haveri lapok jutnak reklámbevételhez. Gondolom, hogy a régebbi Országimázs Központos-Ezüsthajós banda, csak most jobban a háttérben maradnak.

2012. okt. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!