Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit gondoltok a következő...

Mit gondoltok a következő véleményről az LMP-vel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

"beképzelt, arrogáns idióták pártja. Olyanoké, akik lenézik a nem-elempés "átlagmagyart", aki szerintük "nem elég felvilágosult".


Ilyen hozzáállással, tompika, nem lehet politikai sikert elérni, mert normális ember kikéri magának, hogy pár tarisznyás értelmiségi mitugrász, belvárosi alteros pizzafutár és búzaaktivista mondja meg neki a frankót, merthogy ők a "haladók".


Volt már ilyen párt, amelyik azt állította, hogy ők az "értelmiségi szürkeállomány". Ők az SZDSZ."



2012. dec. 31. 20:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
6%

"beképzelt, arrogáns idióták pártja. Olyanoké, akik lenézik a nem-elempés "átlagmagyart", aki szerintük "nem elég felvilágosult""


Hát ebbe nem tudok belekötni.

2012. dec. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Próbálj meg nem érzelmi alapokon dönteni. Ezeket az érveket: hogy X párt tagjai lenézik az átlagmagyart, nem kell foglalkozni. Ha politikával akarsz foglalkozni, akkor ítélj szavazások, beadott módosítók, felszólalások után. Ne a "búzaaktivista" és "értelmiségi mitugrász" provokáló, semmitmondó kritikáknak bedőlni.
2012. dec. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
A témafelvetés hangvételéből ítélve azt kell mondanom, tényleg megérdemeljük a kormányunkat. Nem is kell ennél humánusabb, tisztességesebb kormány ennek az országnak.
2012. dec. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%

Ez hülyeség.


Az LMP maga nem lenne egy rossz párt, csak vannak intézkedéseik amikkel maguk alatt vágják a fát.

Ha kicsit rugalmasabbak lennének, akkor simán lenne esélyük a választásokon.

2013. jan. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Az LMP egy kimondott ellenzékiségre született párt, akiből soha nem lesz "szalonna" és szerintem nem is akar, mert igy is meg van a pénzük. Soha nem felejtem el, mikor a kis várásunkban a 2006 választások előtt kampányoltak és csak az elvekről beszéltek akkor is . Kb egy óra elmulása után megkérdeztem,hogy a munkáról mikor kivánnak szót ejteni és erre az volt a válasz, hogy majd arra is sor kerül. Olyan érzésem volt, mint a nem az idén lebarnultak tüntetésén amikor követelték a 3x8-at / alvás, pihenés,szórakozás/, mire a másik megszólal,hogy a munkáról mikor beszélünk? Mire a harmadik - hagyjad már csak ezt megadják!
2013. jan. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

#5 Meglehet, hogy jelenleg az LMP csak ellenzéki munkára alkalmas, de konstruktív párt, és Magyarország érdekét szolgáló ügyekben akár akár a kormánnyal is képes együttműködni. Aktívan dolgoznak a parlamentben, rengeteg észrevételt és módosító javaslatot tettek le eddig is, amihez óriási szakértelem, és sok-sok munka kellett, más kérdés, az, hogy a Fidesz ezt szinte meg se hallgatja, lesöpri egy mozdulattal az asztalról, törvényjavaslataikat napirendre se tűzik...

mert a kétharmad az kétharmad.


A pénzről lehetne mesélni, a legszegényebb parlamenti pártról van szó, és mégis a leghatékonyabbak: az egy főre jutó hozzászólásokat, előterjesztések, módosító javaslatokat tekintve, az LMP magasan veri az összes pártot.


Amit írtál, jó kis sztori, csak egy hiba van benne: a párt 2009-ben alapult, 2006-ban tehát még elvileg sem kampányolhatott, sehol sem indult. :D

2013. jan. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igazad van. Amiről anekdótáztam az 2oo9-ben volt Nógrád megyében !
2013. jan. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy az LMP-sek lenéznék az "átlagmagyart". Szerintem az LMP sz SZDSZ kiváltására alakult, a budapesti, fiatal zsidók pártja, megtisztítva az SZDSZ-es csalóktól, bűnözőktől. Tehát egy fejlettebb, tisztább szervezet mint az SZDSZ volt.
2013. jan. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Konstruktív, mi? Ugyanúgy meg lettek hívva alkotmányozni mint az összes többi párt, Orbán többször is gesztusokat tett külön a 2 új (LMP, Jobbik), de különösen az LMP kedvéért, erre durcásan kivonultak mint a kutyaütő SZDSZ.

Rasszistáznak, antidemokratáznak, mint a hülye, nem tudtak kibújni a bőrükből. Násztáncot lejtenek az MSZP-vel, érdekes módon az MSZP-t elejétől fogva demokratikus pártnak tartják, a Jobbikot nem, mintha az üzemeltetett volna diktatúrát 40 éven át.

Én majdnem hittem nekik, hogy ez valami más lesz, tényleg a korrupció, az atomenergia, a környezetszennyezés, az üres ideológiák ellen fognak küzdeni. Hát egy nagy frászt, fő ellenségük a jobboldal, ugyanolyan árokásók ezek mint az SZDSZ.

2013. jan. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem LMP-st csak a tévében láttam, illetve egy rokonomat de ő már átpártolt a Bajnaihoz.
2013. jan. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!