Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha az MSZP-SZDSZ belebukott a...

Ha az MSZP-SZDSZ belebukott a Tocsik-ügybe, a Hagyó-ügybe és más ügyekbe, akkor a FIDESZ miért nem bukik bele a földügybe, a trafikügybe stb?

Figyelt kérdés
2013. máj. 1. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Mert kezükben a rendőrség, a bíróság és a Főügyész!
2013. máj. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Az MSZP-SZDSZ nem a Tocsik-ügybe, vagy a Hagyó-ügybe bukott bele!
2013. máj. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Ez nagyon jó kérdés és én sem értem, mit szeretnek még mindig a Fideszen, nem jobbak az MSZP-nél, sőt már kezdik alulmúlni őket.
2013. máj. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Komplikato ***** válasza:
90%
23 évnyi szabad rablás, arcba hazudás, ország kilóra eladása közben a hazai lakosság inger küszöbe ennyire magas ... és/vagy leszoktak a gondolkodásnak még látszatáról is.
2013. máj. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs még 2014 április-május.
2013. júl. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, de az MSZP-SZDSZ-ről 2009. nyarán már biztosan tudtuk, hogy megbuktak. Mutatták az adatok, a közvéleménykutatások és a közhangulat. Most a számok pont az ellenkezőjét mutatják, a FIDESZ szárnyal akár a közvéleménykutatásokban, akár az időközi választásokon.
2013. júl. 7. 18:20
 7/8 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy szerintem még ezekkel a címzetes gazemberségekkel is jobbak, mint az MSZP-DK-LMP-PM tengely. Vagy másképp fogalmazva: legalább nem azok szedik a munkánkból a hasznot, akik az elmúlt 66 évben.


De amilyen hülyék, tartok tőle, hogy simán meg fognak bukni. Amit egyébként egy csöppet nem sajnálnék, ha nem a fent említett pártok lennének az alternatíva. (Jó, tudom, a Jobbik majd kétharmaddal megnyeri a kétezertizennégyet, és Magyarország felvirágzik... na ne röhögtessenek.)

2013. júl. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Teljesen megértem, hogy a baloldali tengelytől is idegenkedsz, a Jobbikról már nem is beszélve. Hát tragikus, hogy nekünk itt most ezek közül kellenes választani. Az egyiket utálom, a másikat gyűlölöm, a harmadiktól hányok. Nálam kb ez a helyzet.
2013. júl. 8. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!