Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha ma lennének az országgyűlés...

Ha ma lennének az országgyűlési képviselő választások, elmennél szavazni? Ha elmennél kire szavaznál, és miért?

Figyelt kérdés
2013. jún. 18. 08:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Elmennék. Nem hagyom, hogy a jogomat elvegyék.

Mivel nem ma vannak a választások, még nem tanulmányoztam át a programokat (nem beszélve arról, hogy nem lehet tudni, pontosan milyen pártok indulnának). Márpedig arra szavaznék, akinek a programjában legkevesebb a sunyiság, megvalósíthatónak tartom, és az eddigi ténykedések alapján el is hiszem, hogy megvalósítják. De mivel olyan pártot ma nem tudok elképzelni, amelyik ezeket a minimumfeltételeket képes, és meg is akarja valósítani, kénytelen leszek az egyébként el nem fogadható, de a jelöltek közül mégis a legkevésbé gazembernek tartott társaságot választani. Persze néhány alapelvet azért ezeknek is teljesíteniük kell.

2013. jún. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Én nem mennék el. Semmi értelme.


"Elmennék. Nem hagyom, hogy a jogomat elvegyék."


És ha elmész, akkor milyen jogodat nem veszik el? Hogy rajzolhatsz egy X-et egy papírra és megválaszthatod, hogy melyik gátlástalan, söpredék, állat banda raboljon ki? Nahát, ez csodás jog! :D

2013. jún. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Én a leendő demokratikus erőkre szavaznék.
2013. jún. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%

Üdv


azt kéne elérni és megcsinálni, hogy SENKI ne menjen el szavazni.

Hátha észbe kapna a sok #&@{}< politikus hogy valami nem kóser az országban.

2013. jún. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Elmennék, ez ugyanis nagyon fontos! Minél kisebb a részvétel, annál jobban tud érvényesülni egy aktív kisebbség akarata. Úgyhogy tessék csak elmenni és szavazni! Ha nem tudsz másra, akkor egy esélytelen kis pártra is akár.
2013. jún. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Kezdek ott tartani, hogy nem megyek el szavazni. De ha elmegyek akkor Jobbik!
2013. jún. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Elmennék. A Fidesz jelöltjére és listájára szavaznék, mert szerintem ez az egyetlen párt, ami képviseli az ország érdekeit. Tetszik az eddigi munkájuk és azt akarom, hogy folytassák. Másrészt meg nincs másik épkézláb jelölt Orbán Viktoron kívül. Ki másra szavazhatnék? A Bajnaira, aki felvette az IMF hitelt? A Gyurcsányra, aki hazudott a választóknak? A Bokrosra? Mesterházyra? Fodorra? A múlt emberei. Nem tettek mást, csak kiszolgálták a külföldi nagytőkét, kiárusították az országot, és folytatnák, ha újra hatalomra kerülnének. Újabb négy évet a Fidesznek!!
2013. jún. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
17:26 akkor nem figyeled a médiát a fidesz új földtörvénye alapján, lazán felvásárolhatják az országot. A Nemzeti Forradalmi Pártra szavaznék.
2013. jún. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Én teljesen tanácstalan vagyok. Az Mszp eddig csak elvett tőlem, a Fidesz szintén, ráadásul ugyanúgy hazudnak mint elődeik, ha nem jobban. Én rájuk szavaztam mert voltam olyan hülye hogy hittem nekik. A Jobbik jó lenne ha elhatárolódna egy-két dologtól, meg eszembe jut, amikor a Fidesz volt ellenzékben akkor a szemükre hányta hogy nem tesznek semmit a megszorítások ellen. Most a Jobbik van ellenzékben, és sajnos bebizonyosodott hogy ők sem tudnak tenni semmit ellenzékben a kizsákmányolás ellen. Ráadásul külföld sem biztos hogy együtt tud működni a Jobbikkal. A DK egy vicc, és szánalom, a Bajnaiék meg csak bábúk. Szóval nem tudom, de igaz, ha nem tud dönteni az ember, akkor egy esélytelen pártra kell szavazni, mert szerintem az ország nem kér mégeszer a kétharmados többségből.
2013. jún. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Esélytelen pártra csak akkor érdemes szavazni ha el tudja érni az 5%-ot különben elveszik a szavazatod.
2013. júl. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!