Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ki tudja kényszeríteni a...

Ki tudja kényszeríteni a fidesz az előrehozott önkormányzati választásokat?

Figyelt kérdés
Van esze OV-nak! Ha lenne előrehozott önk.választás, akkor a mai állás szerint nagyon sok helyen "lecserélnék" az mszp-és polg.mestereket fideszesre, így a 2010-es választások előtt már a vidék is biztosítva! OV, mint miniszterelnök, és az első adandó alkalommal fideszes köztársasági elnök. (pl. Kósa Lajos) Besárgulna Magyarország. Mégegyszer: OV-nak van esze!
2009. okt. 19. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Óriási tévedésben vagy!Csak időközi önkormányzati választás létezik,ha most Budapesten tartanának ilyet akkor 2010 Őszén ismét lenne újra választás.A Fidesz valójában nem akar ilyet csak mondja mert jól hangzik és tudja hogy erre a törvények nem adnak lehetőséget.
2009. okt. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

A polgármesterek elsöprő többsége Fidesz színekben nyert legutóbb.


Ennek fényében nem értem a kérdést... :-S

2009. okt. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

Igen én sem értem, hiszen az önkormányzatok 80 %-a fidszes! Látom tájékozott vagy.:)

Egyébként, ha a fidesznek 2/3-a lesz ezt is megtehtnék, sőt még a koronát is urad és parancsolód fejére rakhatják, akkor lesz jó világ!

2009. okt. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem uram és nem parancsolóm ez a kis zsebdiktátor:(
2009. okt. 19. 15:43
 5/9 anonim ***** válasza:
34%

Nem előrehozott önk. választást akar Orbán, hanem a működésképtelenné vált budapesti közgyűlés újraválasztását, te tájékozatlan, analfabéta, ostoba majom.


De neked és imádott pártjaidnak (MSZP, SZDSZ) annyira fontos, hogy a képviselőitek még egy évet elbohóckodhassanak a közgyűlés tagjaiként, hogy az sem zavar téged, ha közben a település közgyűlése nem működik, mert a két imádott pártod összeveszett és felrúgta a koalícióját.


Ami Magyarország besárgulását illeti, 2006 őszén már megtörtént az imádott vezéred "igazságbeszéde" óta. És imádott pártod nevetséges "politikájának" köszönhetően még tovább fog sárgulni jövő tavasszal, aztán még tovább jövő ősszel.


Mellesleg ha most lenne előrehozott választás Bp.-en, akkor az MSZP még mindig kapna (4 évre!) vagy 15%-ot, amiért hálás kellene hogy legyél Vityának. Jövő őszre kétséges, hogy lesz-e még MSZP, ha így folytatja az okos pártod.


Egyébként meg tetszett volna a pártodnak előbb lemondatni Gyurcsányt, és akkor most nem lennétek ekkora szarban. Nem Orbánt kell hibáztatni, ő csak lecsapta a hozzád hasonló baloldali hülyék által adott magas labdákat. Magadnak és a többi ostoba baloldali majomnak köszönd, hogy Orbánból király lesz jövőre :))))))


Nekem nem szimpatikus Orbán, de amikor a hozzád hasonló kis taknyok nyivákolását meghallom, akkor mindig elkezdek szívből drukkolni neki. Háromnegyedes többséget Orbánnak, minél előbb, te meg sírj, baloska!

2009. okt. 20. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

ma 2:48

Nem vagyok sem mszp-és, sem szdsz-es. Feltettem egy kérdést: ennyi. Egyébként édesanyád büszke lehet rá!

Örülök, hogy 3 év múlva, amikor nyugdíjas leszek, ilyen értelmes, kedves, intelligens fiatal fog dönteni rendszeresen a sorsomról.

2009. okt. 20. 07:27
 7/9 anonim ***** válasza:
34%

"Örülök, hogy 3 év múlva, amikor nyugdíjas leszek, ilyen értelmes, kedves, intelligens fiatal fog dönteni rendszeresen a sorsomról."


Én is örülök neki. Mint ahogy minden kudarcodnak, félelmednek őszintén örülök, hülyegyerek. Hiszen a hozzád hasonló baloldaliak felelőssége (hiszen ti szavaztatok az MSZP-re) elsősorban, hogy ez az ország az elmúlt 7 évben milyen mélyre süllyedt. Úgyhogy megérdemelsz egy kis rettegést a szörnyűséges Orbántól. Orbán egyetlen hibája, hogy sosem fog titeket úgy megbüntetni, mint ahogyan a róla kialakított rémképeitek alapján elvárható lenne. Mert sajnos ő alapvetően demokrata, nem olyan mocskos bolsi, mint te és az elvbarátaid.

2009. okt. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tudsz olvasni? NEM VAGYOK mszp-és! Remélem, hogy 56 éves éves, hülyegyerek korodban rólad is ilyen véleménnyel lesznek a fiatalok.
2009. okt. 20. 08:14
 9/9 anonim ***** válasza:
34%

"Tudsz olvasni? NEM VAGYOK mszp-és!"


És bemondásra higgyem is el? Miután elhintettél pár tipikus emeszpés szófordulatot (zsebdiktátor stb.)? Ugyanmár.

2009. okt. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!