Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi tetszik és mi nem a DK...

Mi tetszik és mi nem a DK (Gyurcsány) 16 pontos választási programjában?

Figyelt kérdés
2013. dec. 2. 14:08
1 2 3 4
 11/31 bumbi02 ***** válasza:

Megijedtem, mert 1 órán keresztül volt jobb dolgom is, mint ide írni?


"Igen, mivel a név mögött egy jól ismert ember áll. Aki már hazudott négy éven keresztül reggel délben meg este. Ezt ő maga mondta. Most is mond pár jól hangzó kijelentést, és sajnos vannak olyan ostobák, akik elhiszik."



Gyurcsány nem 4 évig volt, hanem 5 évig, de ez már részlet kérdés.



Másrészről: én nem utasítom el a Jobbik minden gondolatát, csak azért mert Jobbik, általában meg is tudom indokolni, hogy amivel nem értek egyet, azzal miért nem értek egyet. Akik eddig válaszoltak a kérdésre, azon kívül hogy "gyurcsány", semmivel se tudták indokolni hogy mi a jó, és mi a rossz a DK programjában. Valószínűleg nem is olvasták, de már fikázzák..

2013. dec. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
46%
A "hazudtunk négy évig reggel délben meg este" az öszödi beszédében hangzott el. Négy évet mondott, mert akkor négy éve volt ő hatalmon. Mindegy mit ír ő, mert az inteligens, gondolkodó emberek tudják hogy aki egyszer már hazudott ilyen komoly dolgokban, az hazudhat másodszor is. Ezért nincs bizalmunk iránta. Te biztos egy naiv ember vagy, akinek ha meggyőzően mondják a körtére hogy alma, akkor elhiszi, még ha látja is hogy körte.
2013. dec. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

Egy alkoholistát felvennél egy iskolába?

Egy tolvajt bank pénztárba?

A tapasztalatok sajna bélyeget nyomnak. Nem csak rá hanem mindenkire. Mivel ez egy ilyen képmutató világ. Az első, második benyomás számít. Mert ilyenek az emberek. Volt ideje megmutatni de tudjuk milyen.

https://www.youtube.com/watch?v=ni-u2Ppemuw

se csokira se miniszterre

2013. dec. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 netbakter ***** válasza:

Ilyenkor látom milyen "jó" felvidékinek lenni és mint kívülálló "leseszarom" az egészet. - nem kértem állampolgárságot és szavazni sem akarok MO-n.


Ennek ellenére mint "semleges" megfigyelő azért van 1-2 észrevételem:


>> A "hazudtunk négy évig reggel délben meg este" az öszödi beszédében hangzott el. Négy évet mondott, mert akkor négy éve volt ő hatalmon.<<

A válaszoló vagy túl fiatal, vagy amnéziája van. Gy.F. akkor még csak 2 (kettő) éve volt hatalmon /2004. október 4.és 2006. június 9. között. Előtte 2 évig Medgyessy Péter volt a kormányfő.

Ha a FIDESZ akkoriban (és végig az ellenzék alatt) nem csak a hatalom megszerzésével törődött volna, hanem figyelembe vette volna a gazdaság érdekeit is, akkor most nem itt tartanátok. Egyéb céljuk nem volt mint a kormány lejáratása és a hatalom megszerzése. Gyurcsány beismerte, hogy hazudtak és Orbán? "hagyják figyelmen kívül, amit mondok", illetve "ne figyeljenek arra, amit a megválasztásomért mondok".

Ki hazudott nagyobbat? Aki magára vállalta mások hazugságát, vagy az aki előre be/kijelenti, hogy hazudni fog?

Röviden ennyi.

2013. dec. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Az ő alatt az MSZP-tértettem. Gyurcsány nem beismerte, hanem lebukott, kiszivárgott, a beszéde. Egymás között beszélgettek a párt tagok, és ez szivárgott ki. Ő sosem ismerte volna be. Azt én is ellenzem hogy a nem itthon élő magyarok szavazhassanak, de Gyurcsányra, és a slepjére biztos sohasem szavaznék.
2013. dec. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 bumbi02 ***** válasza:

Nem értem hogy az ösződi beszéden miért akad fent mindenki. Mintha meg kéne lepődni rajta, hogy a politikusok hazudnak. Hazudnak hát. Orbánék nem hazudnak? Amikor 2006-ban eltöröltetik vérben forgó szemekkel a tandíjat (azt a pár ezer forintos hozzájárulást), aztán most meg lényegében behozták a tandíjat, mosolyogva.



Hozzáteszem, hogy én nem mondtam még egy szóval se, hogy Gyurcsányt szeretem, vagy rászavaznék. Hanem egyedüliként válaszoltam a kérdésre, hogy mi tetszik a programjában. Attól hogy valami tetszik a programjában, még nem feltétlen vagyok "gyurcsányista". De nektek ezt magyarázhatom, ti fekete-fehérben láttok mindent. Ha a Fidesz valami jót csinál, akkor nem fogom "csak azért is " ellenezni, illetve a Jobbik ötleteit se vetem csuklóból el, csak azért, mert árpádsávos.


Nem zavar, ha valaki 16 évesen akar politizálni itt, csak valami színvonalat adjunk a dolognak,és próbáljunk meg gondolkozni...

2013. dec. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Te meg valami nyugdíj közeli fickó lehetsz, aki azt hiszi hogy ha életében végig rosszul keresett, majd nyugdíjasként kiskirályként fog élni.
2013. dec. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Az tetszik benne, hogy nem lesz lehetősége megvalósítani. Ez az ember egyszer már leszerepelt.

Nem szeretem az amerikai szappanoperákat, ahol a bukott főhős kap egy második lehetőséget ahol aztán majd megmutatja, hogy mit tud.

2013. dec. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

"Másrészről: én nem utasítom el a Jobbik minden gondolatát, csak azért mert Jobbik, általában meg is tudom indokolni, hogy amivel nem értek egyet, azzal miért nem értek egyet. Akik eddig válaszoltak a kérdésre, azon kívül hogy "gyurcsány", semmivel se tudták indokolni hogy mi a jó, és mi a rossz a DK programjában. Valószínűleg nem is olvasták, de már fikázzák.."


Nincs mit olvasni rajta! Hagyjuk már! :)

Leszerepelt, volt már miniszter és elég hitvány "kormányzást" művelt le, úgyhogy azért utasítják el csípőből sokan.


Úgy mint a fidexnél is fordítva (nem ok néklül).

2013. dec. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 bumbi02 ***** válasza:
20 éves vagyok, nem csak a nyugdíjasok kiváltsága "nem utálni" Gyurcsányt. De azért megint érdemben tudtál reagálni: )
2013. dec. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!