Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi tetszik és mi nem a DK...

Mi tetszik és mi nem a DK (Gyurcsány) 16 pontos választási programjában?

Figyelt kérdés
2013. dec. 2. 14:08
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Ja persze 20 éves vagy.
2013. dec. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Két farkú kutya párt meg örök életet igért meg végtelen sört. Szerintem ez a program a legjobb. Na? Na?
2013. dec. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 bumbi02 ***** válasza:
Lemansky, nyugodtan visszakereshetsz előző válaszaimra, 5 éve válaszolgatok itt, és többször is előfordul a korom.
2013. dec. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Gyurcsány azt mondja hogy mindenki maga dönti el hogy mikor menjen nyugdíjba, és ezt te elhiszed? Sürgősen próbálj leérettségizni, mert sokszor át fognak verni az életben.
2013. dec. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 bumbi02 ***** válasza:
Te pedig sürgősen tanulj meg szöveget értelmezni:) Nem írtam sehol hogy elhiszem, hogy a 16 pont megvalósul,és kánaán lesz. Csak azt írtam, hogy nekem az az ötlet tetszik. Alapvetően engem abszolút nem érint a nyugdíjkérdés, hogy mikortól, mennyi. De az ötlet tetszik. És a kérdés erre vonatkozott hogy mi tetszik mi nem, nem pedig arra, hogy szerintetek megvalósul-e akármi is a 16 pontból.
2013. dec. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Azért nem tetszene neked sem ha gondolkodnál, mert megértenéd azt, hogy hülyének nézi az embereket,azt mondja amut hallani akarnak. De eszeágában sincs betartani.
2013. dec. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Nem tetszik benne Gyurcsány.

Vagy most majd nem tolja el?

Most majd nem hal majdnem bele, hogy úgy csinál, mintha kormányozna?

2013. dec. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 bumbi02 ***** válasza:

Azért nem tetszene neked sem ha gondolkodnál, mert megértenéd azt, hogy hülyének nézi az embereket,azt mondja amut hallani akarnak. De eszeágában sincs betartani.



Akkor egy választási program, és egy politikus se lehet szimpatikus senkinek se. Hisz mindegyik azt mondja, amit egy réteg akar hallani. (egyszer volt, aki megpróbálta betartani az ígéreteket, Medgyessy, bele is bukott).

2013. dec. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
K... országozás van benne? Hol lehet elolvasni a programot?
2013. dec. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Megadóztatná a perselypénzt! :)


Röhej a köbön.

2013. dec. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!