Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Aki a baloldali összefogásra...

Aki a baloldali összefogásra szavaz, az tulajdonképpen Gyurcsányra szavaz? (lent)

Figyelt kérdés
Bár Gyurcsány azt mondta, győzelem esetén nem kér pozíciót, tudjuk a politikusok sosem mondanak igazat. Van rá esély, hogy a győzelem után Mesterházy bejelenti, hogy Gyurcsánynak adja át a helyet a miniszterelnöki poszton? Vagy ha nem is, pár hónap után Gyurcsány puccsot csinál és kitúrja Attilát? Bajnait, Mesterházyt súlytalannak tartom, Gyurcsány a "tökösebb" a baloldalon, és én bármit kinézek belőle. Véleményetek?
2014. jan. 24. 14:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
36%
Igen, de szerintem a háttérből irányítana és Mesterházy maradna a bábja.
2014. jan. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
45%

Nem hiszem, hogy kitúrná Mesterházy-t.

Néhány párttársa arról az emberről azt állítja, hogy rosszabb, mint Orbán, ha a pártvezéri posztjáról van szó.

Szóval szerintem Mesterházy is elég "tökös", hogy így fejezzem ki magam. Szerintem Gyurcsány nem véletlenül hagyta ott az MSZP-t.

2014. jan. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
31%

Nem!

Az arra szavaz, hogy a mai működési mód rossz, és létezik jobb. Arra szavaz, akik jobban működtetik az országot, mint a mostaniak. Törvényekkel, intézményekkel, beruházásokkal, szövetségekkel, (sok vitával járó) megbeszélésekkel, néha ellentmondásokkal. Arra szavaz, hogy tisztában van vele: nem az a tökéletes, de pillanatnyilag nincs jobb. Az idealista nem szavaz, neki csak a tökéletes jó. Igaz, olyan sehol sincs, de ő akkor se szavaz másra.

Aki az összefogásra szavaz, arra is szavaz, hogy nem tűri az ellentétek szítását. Az összefogáson belül se! És arra is, hogy - ha már nincs tökéletes - állandóan ellenőrzi azokat, akikre most szavaz. És ugyancsak erőteljesen kéri számon, ha nem megfelelően cselekszenek. Mit számon kéri! Kikényszeríti, hogy helyesen cselekedjenek! Így persze arra is szavaz, hogy sok nyűgje lesz, de hát az értékteremtés nem pásztoróra.

2014. jan. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
23%
A baloldal irányítója mindig is gyurcsány volt, miután feltűnt, csak csináltak egy színjátékot a kommunisták! mai napig gyurcsótány irányít!
2014. jan. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
33%

aki a baloldali összefogásra szavaz, az Magyarország elpusztítására szavaz!

csak a keresztény-konzervativizmus emelheti fel a magayrságot, nem a pogány baloldal!

2014. jan. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
2014. jan. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
43%
Honnan tudod, hogy jobb az a csődület, amit Mesterházy vezet, de Gyurcsány irányít és Bajnai provokált össze...
2014. jan. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%
Én nemcsak tudom, hanem tapasztaltam is, hogy jobb volt OV előtt.
2014. jan. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
54%

Persze hogy csótányra, meg a többi kártevőre. Ahogy 2004-ben is mepuccsolta az mszp-t, úgy idővel házmestert is megpuccsolná, amint az elkövet egy hibát.

Szerencsére a kormányrakerülésüknek nincs esélye, csak ellenzékben fúrhatják egymást.

2014. jan. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Aki az összefogásra szavaz,leginkább azt akarja hogy takarodjon innen orbán.
2014. jan. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!