Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Titeket befolyásol bármiben...

Titeket befolyásol bármiben is egy kihelyezett választási óriásplakát?

Figyelt kérdés

Mert szerintem nem egy adott párt plakátja fogja eldönteni, hogy az illető kire fog szavazni a következő választásokon.

Ahogy észrevettem, 3 plakáttípus van: az öntömjénező, az ígérgető (vagy önmagát hirdető) és a mást lejárató. Ezek közül rám pl. egyik sincs semmilyen hatással, hiszen a napi híradásokból leszűröm, hogy kinek milyen eredményei, vagy hibái vannak.

Ti hogy vagytok ezzel?



2014. márc. 12. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Természetesen, mindig köphetnékem támad tőle.
2014. márc. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amelyik párt a leginkább reklámozza a hazugságait, arra nem szavazok.
2014. márc. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 szántóvető ***** válasza:
akik ide írnak azoknak határozott véleményük van,már tudják hogy kire fognak szavazni.a hirdetések a sok bizonytalan szavazónak szólnak.
2014. márc. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Shai-Hulud ***** válasza:

Igen, befolyásol.

Főleg, mert nagyrészt olyan plakátokat látok, amelyek mocskolnak valakit.

Szinte nincs is olyan, amelyik NEM azért került oda, hogy lejárasson valakit.


Az én szememben viszont az ilyenek éppen a plakátok készítőit járatják le, akármelyik oldalhoz is tartoznak.


Utálom, gyűlölöm azokat a pártokat, akik nem azzal kampányolnak, hogy ők milyen okosak és ügyesek, mennyire értem (választóért) vannak, hanem csak azt harsogják, hogy a másik oldal mennyire gonosz, hogy kihasznál minket, és mennyit hazudik...


Felfordul a gyomrom attól a folyamatos ellenségeskedésből, gyűlölködésből, ami kialakult ebben az országban.


ÉS ENNEK A POLITIKUSAINK AZ OKAI!

2014. márc. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem azért van a plakát meg a többi cécó, hogy a biztosnak tűnő eszmerendszerrel rendelkezőket, egy új irányba terelje, még véletlenül se. Hanem, hogy egy konkrét állítást az igazságtartalmától függetlenül tegyen a párthoz képest vagy viszonylagossá, ami kétváltozós értékként rohadt könnyen finomhangolható és az igazság bajosan terjeszthető széles körben. Másodszor, hogy a viszonyrendszer lehetőleg az adott pártnak lehető legtöbb szavazatot hozó irányba változzon.


Elsősorban tematizál, másodsorban meg bizonytalan szavazókból toboroz magának tábort papírformán a választás.

2014. márc. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, semennyiben. De más reklám se.
2014. márc. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mennyi feles időd lehet, ha ezekre is tudsz pazarolni az idődből, de jó neked.

Őszintén sosem hatnak meg és fel sem tűnnek, de semmilyen más célú plakát sem, nem ezzel foglalkozom van más is, amit szívesebben nézek, pl. tájat.

És így nincs is rám befolyással, hogy kire szavazok, teljesen más alapján döntök. Sosem szerettem, ha valaki/k rám akarják/ták erőltetni, hogy mit gondoljak és mi legyen a véleményem.

2014. márc. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Valamiért megmagyarázhatatlan késztetést érzek az iránt, hogy vegyem a fáradtságot és bajszot rajzoljak a tisztelt képviselők arcára. Már ha nincs neki, mert ha van, akkor szakállat.


Nem tudom én sem elképzelni egyébként, hogy ennyi kamu után egyáltalán beveszi-e valaki ezt a sok hazugságot. Én konkrétan biztos vagyok benne, hogy otthon fogok maradni és leszarom. Max esetleg megnézem a helyi független jelölteket, ha lesznek egyáltalán...

2014. márc. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, nekem az első tetszett a legjobban :)

Kedves 7-es! A válaszod teljesen korrekt az első sort kivéve. Nem értem ez minek kellett.

2014. márc. 12. 23:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Vannak viccesek és vannak merevek, konzervatívak. Az egészben csak annyi segítség van, hogy látom annak a vigyorgó pofáját, akire szavazni fogok és jól megszedi magát rajtam és látom azét is akire nem szavazok, de szintén megszedi magát.
2014. márc. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!