Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Lenne e jövője magyarországon...

Lenne e jövője magyarországon egy olyan pártnak, amelynek egyik fő célkitűzése a tömbházi kutyatartás betiltása és a kutyaürüléket közterületen hagyók letöltendő börtönbüntetéssel való sújtása?

Figyelt kérdés
2015. jan. 29. 21:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

hát ha ezek bevezetésével nőne a GDP, akkor biztos :D

hagyjuk már...tényleg, bár ez lenne az országban a legnagyobb baj...

2015. jan. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

#7

A magad nevében beszélj, én nem dobálok el műanyag flakont és úgy általában semmit, inkább cipelem míg kukához érek.

A kutyasz*r pedig nem hasznos a környezetre, főleg nem akkora mennyiségben, amekkorában egyes parkokban jelen van. Ha a te udvarod terítve van bombákkal, az a te dolgod...


#6. voltam

2015. jan. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Na ettől jönne rendbe a gazdaság.

Kéne a sok fegyőr, mert börtön építés, meg ürülék fürkész :D

2015. jan. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Érdekes amúgy, hogy a magyarok milyenek más európai népekhez képest az ilyen szabálykövetésben.

Ugye elvileg fel kellene szedni a kutyakakit és a szemetelés is büntetendő. Mivel nem futkosnak őrök az utcán, akik bőszen bírságolnak, ezért sokan ott hagyják a cuccot (mert ugye más sem szedi fel, én minek?).

Más országban be bírják tartani a szabályokat, ha nem lóg felettük a büntetés lehetősége, akkor is. Legyen az közlekedési szabály, szemetelés, tömegközlekedés, sorbanállás, bármi.

2015. jan. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!