Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hogy aránylik a jelenlegi...

Hogy aránylik a jelenlegi pártok támogatóinak intelligencia hányadosa egymáshoz és a teljes lakosság átlagáéhoz?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy az inkább "butább", vagy az inkább "intelligensebb" emberek követik, támogatják a Fidesz, MSZP, DK, JOBBIK stb. egyéb pártokat. Melyik a tapasztalhatóan "sötétebb" és melyik az "intelligensebb" csoport.. Van erről kimutatás?

2015. máj. 8. 20:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Már megkértelek az előbb, hogy akadj le rólam.

A szimpla személyeskedésnek se lenne értelme, de hogy olyanokat írsz, amik nem is igazak, az már túlmegy minden határon. Nem fogom állandóan arra pocsékolni az időt, mint a napokban is egyszer egy másik kérdésnél, hogy egyesével cáfoljam a marhaságokat, amiket összehordtál. (Nem mellesleg annál a kérdésnél eltűnt az én reagálásom is a te kötözködéseddel együtt; szerinted biztos a sajátomat is én jelentettem be, miután megírtam; pedig egyiket sem, holott sokkal egyszerűbb lett volna bejelenteni a tiédet, és nem időt pazarolni a reagálásra. Más kérdésre meg nem is emlékszem, ahol láttalak volna, nemhogy töröltessem a kommentedet.)

Elhiszem, hogy allergiás vagy rám, ahogy meglátod a nickemet, máris piros kiütéseid lesznek, de az a helyzet, hogy ez nem attól van, amit én írok, hanem attól, amit TE BELEKÉPZELSZ. Mint az előbb említett kérdésnél is és most is. De teljesen mindegy, a lényeg még egyszer és utoljára: fejezd be. Ha reagálni akarsz, akkor azt tedd érdemben, érvekkel és cáfolatokkal. Ha ez nem megy, akkor felejts el, nem az óvodában vagyunk.

2015. máj. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

... És mire megírtam az előző választ, eltűnt az, amire reagáltam...

61-eske, jelentem, nem én voltam, nem én jelentettem be; nehogy üldözési mániád alakuljon ki...

2015. máj. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
68%

Hát persze, hogy nem te jelentetted, hát persze...

Szakad a plafon.

2015. máj. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Úgy látszik, már késő, üldözési mániád van. Azért legalább még egyszer próbáld meg átgondolni logikusan; de ha nem megy, hát nem megy. :(
2015. máj. 13. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!