Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ti kire szavaztok 2018-ban?

Ti kire szavaztok 2018-ban?

Figyelt kérdés

2015. júl. 11. 10:12
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
84%
Tudom hogy manapság nem divat az ilyesmi, de azért óvatosan felvetem, hogy várjuk meg amíg a pártok elkészítik a programjukat és az alapján kéne szavazni, hogy az a program szerinted értelmes-e, megvalósítható és tudsz-e vele azonosulni, nem pedig egy párt nevére, mert azt úgy hívják.
2015. júl. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
44%
A pártprogram egy hazugságlista. Fölösleges végigolvasni. Azt kell megnézni eddig milyen hozzáállással tevékenykedtek a pártok. A Fidesz, az MSZP leszerepelt, szinte csak lopni tudnak. LMP, Jobbik (már akinek a gyomra be bírja venni azt a szintet), Együtt, PM. Ebből nekem az LMP lesz.
2015. júl. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
36%
Bárkire, csak nem a fideszre, jobbikra...
2015. júl. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
68%
Addig sok minden történhet, de most per pillanat a Jobbikra szavaznék.
2015. júl. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
67%
Ja, mert az a zöldpárt aminek a legnagyobb ellensége az atomenergia az hiteles, de tényleg.(Irónia)
2015. júl. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
22%
Én mindegyik parlamentben lévő pártban csalódtam, nemtudom még, de rájuk biztosan nem.
2015. júl. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
81%

A Fidesz meg az egész baloldal leszerepelt (nem csak az MSZP, hanem az abból kiszakadt életképtelen törpepártok is). Tehát két választás maradt: a Jobbik és az LMP, de mivel az LMP ideológiája távolabb áll tólem, ezért marad a Jobbik.

A nem szavazás pedig nálam nem opció, mert az egyenlő a Fideszre szavazással.

2015. júl. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
84%

Az indulóktól függ :) Ahogy egyes írta, várjuk meg mi lesz 2018-ban, ki-mit mond, mit ígér.


2014-hez készítettem magamnak egy szűrőrendszert, mert sok volt a párt:


1) Nemzetiségi, vallási, egyéb rétegekhez szóló pártok - szavazzon rájuk aki oda tartozik.


2) Aki elégedetlen a rendszerváltás óta hatalomra került pártokkal (MDF, MSZP, SZDSZ, FIDESZ, FKGP, KDNP), ne szavazzon rájuk.


3) Ha csak a gyanúja is felmerül valami mutyinak az illető nevével kapcsolatban, akkor jó eséllyel annál csúnyább dolgokban is benne volt.


4) Program - Van egyáltalán?


Innentől kezdve válasszon ki-ki kedve szerint. Ezek még csak a külsőleges jegyek voltak, az ideológiáról, programról, tevékenységről nem is beszéltünk...

2015. júl. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
88%

"4) Program - Van egyáltalán? "


[link]


Parancsolj :)

2015. júl. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
54%
Vagy jobbik, vagy fidesz, még nem döntöttem el.
2015. júl. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!