Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Egy mostani választáson...

Egy mostani választáson szerinted a Jobbik hány db egyénit tudna begyűjteni a 106-ból kb. és ez mire lenne elég?

Figyelt kérdés

2018-ról mi a véleményetek?

Én úgy látom, hogy listán kaphatnak annyit majd mind a fidesz, de az egyéni körzeteknél 10-20 db megnyerésénél nem látok többre esélyt a 106-ból. Ennek több oka van szerintem, de ezt most nem részletezném. Így én úgy gondolom, hogy erős, de stabil 2. helyen futnának be, de összességében az egyénik miatt mandátumban jóval le lesznek maradva a fidesztől.



2015. júl. 28. 08:16
 1/4 anonim ***** válasza:

A legutóbbi közvéleménykutatások szerint ez a helyzet:



[link]


Szóval Fidesz-Jobbik-MSzP, illetve megismételt baloldali összefogás esetén a baloldal picit beelőzheti a Jobbikot ez alapján.

2015. júl. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kérdés az, hogy mennyire lenne kormányváltó hangulat. Ha az lenne, akkor rengeteg rejtett erőforrásuk lehet azokból a baloldali szavazókból, akik csak azért rájuk szavaznak, hogy ne a Fidesz legyen, valamint a bizonytalanokból.

Továbbá még valamennyi irányt mutathat a tapolcai választás, ami köztudottan Fidesz fellegvár. Ha ott nyerni tudtak, akkor nincs kizárva, hogy máshol is tudnak majd.


Igazából bármi megtörténhet, de az erős 2. hely az garantált, ami ugyanakkor a Fideszt is visszafogja az arrogáns "úgy is megvan a kétharmad, szóval le van szarva az ellenzék" politikájától.

2015. júl. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, utolsó, csak azt ne feledd, hogy hiába esett ekkorát a fidesz népszerűsége, a jobbik a tapolcai egyénit 1%-kal tudta ígyis csak elhozni és ezt is konkrétan a Tapolcának köszönheti, mert Sümegen, Ajkán és a többi helyeken pl. a fasorban sem voltak!
2015. júl. 28. 09:28
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgyhogy én emiatt nagy reményeket sok egyénihez nem fűznék. Ez egy időközi volt. Egy normál választásra sokkal többen elmennek és nemcsak Tapolcán!
2015. júl. 28. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!