Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Közelednek a választások. Hol...

Közelednek a választások. Hol tudom elolvasni minden párt programját? Lehetőleg egy helyen lenne jó, és pontokba szedve, vagy táblázatba, mert úgy könnyen összetudnám hasonlítani őket.

Figyelt kérdés
2010. márc. 13. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Én úgy tudom hogy egyedül a Jobbiknak van nyíilvános programja www.jobbik.hu
2010. márc. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
68%
Akkor ezt rosszul tudod kedves első. Minden pártank nyilvános a programja és van is programja. Fent van a saját oldalukon. Pl.: mszp.hu, fidesz.hu, szdsz.hu és így tovább.
2010. márc. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

Kedves Kérdező! Mai világunkban hozzá vagyunk szokva, hogy csak leülünk a TV, vagy a számítógép elé és "belénktöltik" az információt. Ezzel csak az a gond, hogy így eleve olyan infókhoz jutunk, ami valaki más szája íze szerint lett megírva. Vegyük az első hozzászólót. Ha jobban belegondolsz, mennyire hihető, hogy csak a Jobbiknak lenne írott programja? A második hozzászóló pedig csak mostani parlamenti pártokat hozott fel példaként. Hol van az LMP és a Civil Mozgalom? Látod, így megy a befolyásolás. ... És még csak az sem biztos, hogy szándékosan próbáltak befolyásolni!

Szóval azt javaslom, hogy szánj rá egy kicsivel több időt és magadnak szedd össze az információkat és több forrásból is. Pl.: én LMP-s vagyok. Lehet, hogy én is befolysoltalak ezzel a válasszal! :-)

2010. márc. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Jobbik: Részletes, kellően szakmai, de sok az olvasnivaló, nem annyira emberbarát mint a fideszé. De megéri elolvasni. [link]


Fidesz: Emberbarát külső, szakmailag nem nagy durranás. [link]


LMP: Náluk nem találtam választási programot, gondolom a kopogtató hamisítással vannak elfoglalva. Talán itt van valami: [link]


mszp: A sok hazugság és hülyeség kifejezetten káros lehet. 15 oldalas gyorsan összedobott hülyeség. [link]


mdf: Megszorítás, megszorítás és még több megszorítás. A megszorítások terén baromira szakmaiak tudnak lenni... [link]


Civil mozgalom: Hát elég hosszú, de mivel ők egyáltalán nem érdekelnek nem olvastam el. Úgysem jutnak be a parlamentbe :) [link]

2010. márc. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Most úgyis van időm. Ráveszem magam és átolvasom őket.
2010. márc. 14. 14:04
 6/10 anonim ***** válasza:
44%

De szép példa 22:58 válasza arra, amit az előtte lévő válaszomban írtam! :-)

Egy igazi állatorvosi ló vagy!

2010. márc. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mit lehet ragozni azon a 15 oldal valamin amit az mszp összedobott? Rádásul baromi nagy betűmérettel csinálták... :) Állatorvosi ló, mekkora WTF vagy te...
2010. márc. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tojok az MSzP-re, számomra az volt bántó, ahogy az LMP-ről írtál.

Mi a fene ez a rövidítés?

2010. márc. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

12:45!


Nem találtam az lmp választási programját, ennyi. (És felidéztem a kopogtató-cédula hamisítási "botrányait" is) Mindenesetre ha tudod linkelni a progiját, az jó lenne.

2010. márc. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Több programunk is volt már: EP program, Zöld fordulat, 12 pont... Ezeket itt találod:

[link]

[link]

A mostani választási programunk pedig itt található:

[link]

2010. márc. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!