Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Vona pártja ellenzéki szerepre...

Vona pártja ellenzéki szerepre készül 2018-ban is?

Figyelt kérdés

Szerintem igen. Vona szerintem tudja, hogy 2018-ban biztos, hogy nem győznek. Ahogy 2010-ben, 2014-ben nem volt, szerintem 2018-ban sincs esélyük a győzelemre.

Vélemények?



2016. ápr. 11. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Ha nem ők győznek, akkor mégis kik, hm?

Talán a... a... baLOLdal?


Szerinted miért nem mer a Fidesz egyetlen népszavazást sem megtartani? ;)



(Ma délben Rogán Tóni bejelentette a vasárnapi zárvatartás visszavonásának lehetőségét is)

2016. ápr. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is.
2016. ápr. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Ha nem ők győznek, akkor mégis kik, hm?"


A Fidesz. Hmm?

2016. ápr. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szerintem a Jobbik, MSZP és Fidesz egy kutya.... :D

Szerinted miért 50% a párt nélküliek és a bizonytalanok aránya? A Jobbik Fidesz 2.0... A Fideszt utálom, ergo a Jobbikra biztos nem fogok szavazni, de az MSZP-re sem. És a társadalom 60%-a velem ért egyet.

2016. ápr. 11. 12:38
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Pedig bizony jó esélyük van győzni:

- 2018-ban lejár a Fityesz emútnyócéve, és a saját meggazdagodásukon kivül mást nem tudnak felmutatni

- tipikus szokás a nem valamire, hanem a jelenlegi rendser ellen szavazni, és a választható felhozatal bizony igen sovány

- szintén tipikus szokás a sok fosból a legkisebb fost választani

2016. ápr. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Szerinted miért 50% a párt nélküliek és a bizonytalanok aránya?"


Szégyen. Ilyen felhozatal mellett annak az 50%-nak inkább 80%-nak kellene lennie.

2016. ápr. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#5


Ne reménykedj. A Fidesz fél évvel a választások előtt elkezdi tolni a propagandát, csinálnak egy rezsicsökit vagy valami ilyesmit és simán viszik majd a választást, ha a csapból is az ő nagyszerűségük folyik majd.


Emellett még ott van az is, hogy a Jobbik abszolút inaktív, ami szerintem azért is van, mert annyira nem is akarnak ők nyerni.

2016. ápr. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
WC papír szerepre készülnek, egyre puhábbak.
2017. dec. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Hacsak nem lép koalícióra a Fidesszel. Aki potenciális szövetségesük lehetne, az az LMP és esetleg a Momentum, HA bejut. Biztos, hogy ezek hárman nem lesznek többen, mint a Fidesz. Ha összkoalíció lenne, és ezzel meghaladnák a Fidesz mandátumának a számát, akkor lehetnének csak kormányon.
2018. márc. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!