Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Milyen gazdasági berendezést...

Semmi, szinte por.. kérdése:

Milyen gazdasági berendezést pártoljátok?

Figyelt kérdés
És miért?

2016. máj. 5. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én eztet a Kádár-féle berendezkedést, ahon úgy dógozgattunk magunknak, gyártottuk a mit tudom én mit, vót fizetés, Trabantka, telek, SZOT-beutalló meg úgy minden jó vót. 3,60 vót a kenyér, óccsó vót a sör, május elsején berúgtunk, mint az atom, osztán jó vót az nekünk, de nagyon. Állambácsi mindent megódott, vót nyugdíj meg esztéká, lehetett fusizni, maszekolni, anyagot hazalopni, nem vót gond semmibül. Nekem ez kéne most is, ez vón úgy jó.
2016. máj. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kapitalista szocializmust
2016. máj. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Cserekereskedelem, mert szerettem csere-bere délutánra járni a helyi művelődési központba kiskoromban.
2016. máj. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#2


Az milyen ?


Nem a Szociális Piacgazdaságra gondolsz?


Amúgy a kérdésre is válaszolva én a szociális piacgazdaságot.

2016. máj. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Mezőgazdaságnál egyértelműen a Kádár-rendszerbelit. TSZ-ek sokkal nagyobb hatékonysággal és gazdaságosabban termeltek.
2016. máj. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#2 vagyok. képzeld el úgy, mint egy demokratikus komunizmust. Mintha a USSR és amerikát egybeöntenénk.
2016. máj. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
amelyik fenntartható
2016. máj. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
A fenntarthatóság hülyeség, külső beavatkozást, segítséget feltételez, egy önmagában stabil, fejlődni képes rendszer kell.
2016. máj. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem tudom te mire gondoltál, de én pont arra amit te írtál
2016. máj. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
Ahol az értékesebbjét nem húzza le az alantasabbja a "dögöljön meg a szomszéd tehene is" elv alapján illetve korlátozások nélkül mindenki azt kezd magával amit akar és tud, tehát a jelenlegi már majdnem tökéletes.
2016. máj. 16. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!