Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Momentum szimpatikus valakin...

A Momentum szimpatikus valakinek? Van esélyük? Az egykori SZDSZ szimpatizánsok szimpatizálnak velük. Van esélyük?

Figyelt kérdés

Magyarországon van kb. 350 ezer (200001 :D) "szabad, demokrata"


Rajtuk veszekszik az Együtt-PM, Fodor Gábor, az LMP és a DK nagy része.


Úgy néz ki, hogy mindenki 3 külön-külön indul majd.


Márpedig a libsik annyian vannak, hogy arra képesek, hogy 1 db pártot bejuttassanak a parlamentbe, nem többen.

Ha többet akarnak, kiesnek.


2017. febr. 24. 12:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
23%
Nekem nem szimpatikus a Momentum, bár én senki vagyok. Az egykori SZDSZ szimpatizánsok persze, hogy szimpatizálnak velük - kárt okoztak. Remélem nincs esélyük.
2017. febr. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
22%

Nincs esélyük. Az olimpia ügyet is csak kihasználták, hogy ismertséget szerezzenek, és erre egyre többen rádöbbentek.

Én egyébként a kutyámat nem bíznám rájuk, nem az országot.

2017. febr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
68%
A környezetemben ( nem kevés ember) kb. mindenkinek szimpatikus a Momentum. Friss észjárású, értelmes csapat, ráadásul egyik sem volt még úttörő sem. Bármi lehet belőlük. A rezsim szemét persze csípi a tény, hogy túlságosan makulátlanok és ijesztő az a sok tiszta tekintet. A hiteltelen baloldaliak pedig a lábukba próbálnak kapaszkodni majd hogy kinn legyenek a sárból. Hát, ilyen az élet, egyszer minden véget ér.
2017. febr. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
72%

Nekem szimpatikus, es kozuk nincs az egykori SZDSZhez. Egy teljesen mas korosztaly, mas gyokeru emberekkel, a vezetojuk pl. Fideszes csaladbol jon.


Hogy mennyi eselyuk van az majd kiderul. A programjukat nem ismerjuk, igy nem lehet megmondani milyen a politikai iranyultsaguk.


Persze a habonyista papapajkommando elkezdte az szdsz-ezest, mert jobb otletuk nincs, de nem kell nekik hinni, akkor is hazudnak ha kerdeznek.

2017. febr. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Alain Delon ***** válasza:
87%
Megy az SZDSZ mantra, mi? Hogy élhet valaki olyan felfogással, hogy mindent ugyanarra egyszerűsít le? Bár, a vezér már a szájukba adta a dolgot. Elég folyamatosan ismételgetni.
2017. febr. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem rengeteg ember szeretné a kormányváltást csak nincs számára alternatíva. Erre épít a Momentum! Helég jól indulnak, fiatalok, jó észjárással, eddig a szratégia is jónak bizonyul, 2 hét alatt beletették magukat az emberek agyába. Most már csak dolgozni kell nekik, rengeteget!
2017. febr. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
21%
Három dolognak híján vannak: az alázatnak, az intelligenciának, és a politikai programnak. Másszóval, nincs esélyük.
2017. febr. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
72%
Ahhoz kepest hogy nem intelligensek, ugy pofanbaxtak a nagyvezírt hogy meg most is csillagokat lat :)
2017. febr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
65%
7: akkor nézz utána hogy a színrelépésük óta már a programukkal foglalkoznak és azzal hogy körbejárják az országokat ahol fórumokat kezdenek hogy megismerjék a helyi állapotokat. Pont azt teszik amire régóta szükség lett volna. Árgus szemekkel figyelem őket. Fiatalok, tapasztalatlanok, de elszántak és láthatóan körültekintőek. Nem találsz rajtuk fogást, hidd el. És semmi közük egyik korábbi brigádhoz.
2017. febr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Ugyan már, ezek a kispárti programok nem érdeklik az embereket.

Alkotott már programot a Párbeszéd, a DK, az Együtt, a MoMa (Bokros), az LMP, és még sorolhatnám, mindegyik ír valami felületes, sablonos szöveget, hogy hogyan lehetne helyreállítani többek között az egészségügyet, nem is egy részletesebben taglalja, mint a Momentum honlapjára feltöltött szösszenet.


Kérdezem én, hogy a Párbeszéden pl. milyen fogást lehet találni? Van programjuk, van polgármesterük (Karácsony Gergely), nem keveredtek bele nagyobb botrányokba, mégsem kell az embereknek egy ilyen liberális kispárt.


A Momentum nem alkotott véleményt sok kérdésben, mégis látszik, hogy liberálisok, ugyan az a fazon, mint a PM vagy az Együtt.


Az SZDSZ sem azért volt egy 5%-os párt, és azért utálták az emberek, mert mindenről olyan kifordított, liberális véleménnyel volt, hogy normális ember felháborodott rajta.

2017. febr. 24. 15:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!