Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A liberálisok számára miért...

A liberálisok számára miért annyira fontos a melegházasság és a marihuána legalizációja?

Figyelt kérdés
Ezek a dolgok csak a társadalom nagyon kis részét érintik, lennének ennél fontosabb dolgok is. És az sem olyan egyértelmű, hogy ezek engedélyezése társadalmilag hasznos lenne.

2017. máj. 18. 19:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom. Én liberális vagyok, de nekem nem fontosak.

Lehet, hogy sokaknak azért, mert az ő szabadságképükbe ez a kettő is beletartozik.

2017. máj. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%
Én is libsi vagyok, de lefosom ezeket, ha csinálnák, akkor csinálják, semmiképpen nem zavar, mindenki úgy cseszi tönkre az életét ahogy akarja, és mindenki azzal házasodik akivel akar. Inkább ezt a vallásos, régimódi baromkodást tiltanám már be, és helyette a tudomány kerülne előtérbe. A Star Trek mikor is játszódik? A 2100-as években ha jól emlékszem. Szerinted mi lesz itt 2100-ban? Kb. ugyanez mint most, az emberek a vallás miatt fogják ölni egymást, meg gyűlölni egymást a bőrszinük miatt. Stb. stb.
2017. máj. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
86%
2-es vagyok, még mielőtt valaki bele kötne, tudom, hogy a Star Trek egy sci-fi, de simán lehetne, hogy az emberiség fejlődik, és halad előre. Ehhez képest mi van? Lassan az van, hogy 1 lépést megyünk előre, 2-t hátra. Szánalom...
2017. máj. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
18%
Azér fontos, hogy a társadalom előtt ne szégyeljék, hogy egymást szeretik még ha ez popótúrásban is nyílvánul meg, mert nekik ez a gusztusok és el kell őket fogadni
2017. máj. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
18%

Azt én se értem, hogy miért kell ezen parádézni, vannak azért most fontosabb dolgok is.

Viszont tény, hogy valamit kezdhetnének ezekkel a dolgokkal.

A melegeknek létre kellene valami hasonló intézményt hozni, aztán a heterók se vergődnének, bár a melegek lehet még így is.

A fű meg az a téma, amire rá kellene próbálni, ahogy nyugaton is teszik.

Ha egy év alatt rossz irányba indul el, akkor vissza kell állítani.

2017. máj. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
38%
A liberális párt ebből remél szavazatokat. Fodor Gabi fél hogy nem lesz összefogás és kipottyan a parlamentből
2017. máj. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
50%
Jobboldaliként azt mondom hogy nyugodtan drogozzanak akik akarnak. Nagyon nm érdekel. Ha valakire rákényszerítik azt komoly börtönnel büntetném. Például füves sütemény úgy hogy nem td róla valaki. Saját fogyasztásra felőlem amennyit akar annyit fogyaszt. Meleg is lehetek eggyütt felőlem csak ne reklámozzák és ne kapjanak poitív diszkriminációt. Ha valaki meleg az pont nem érdekel ha reklámozza az érdekel.
2017. máj. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
69%

1. A melegházasság azért fontos, mert ez egy mai napig fennálló szexuális diszkrimináció. Ez egyébként a lakosság kb. 5%-át érinti, ami viszonyításképpen jóval több, mint ahány bevándorló van.


2. Szerintem egyébként fordítva van, és a jobberek sokkal nagyobb ügyet csinálnak belőle, mint a libsik.


3. A könnyűdrogokat legalább a fiatalok 25%-a használja, szóval beláthatod hogy ez nagyon fontos.

2017. máj. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
10%
Star Trek 1969 óta megy és azóta megvalósult egy csomó találmánya. Például mobiltelefon, ct vizsgálat teleport még nincs de sokat fejlődtek ezek a star trek ből jöttek.
2017. máj. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
52%

Liberálisként mondhatom a legkevésbé sem fontosak. Magyarország életszínvonala a fontos, amit a pl a jelenlegi korrupt kormány aki mellesleg liberálisból átvedlett didktatórikus forma, szóval ez a ganaj banda szanaszét lopja szeretett kishazámat.


A te általad bedobott témák kifejezetten a konzik vesszőparipája, mindig ők hozzák fel minden beszélgetésbe, nekem eszembe nem jutna.

2017. máj. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!