Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit gondoltok Gémesi György...

Mit gondoltok Gémesi György (gödöllői polgármester) Új Kezdet nevű pártjáról? Van itt olyan aki jövőre szavazna rájuk?

Figyelt kérdés

Nekem egyre szimpatikusabbnak tűnnek, úgy látom hogy a Momentumon kívül ők azok akik tennének is valamit az országért. Ha indulnak a választáson jövőre lehet hogy rájuk adom a voksomat!


A honlapjuk itt van: [link]



2017. máj. 19. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Lejáratódott bohócok,realitásérzék nélkül.0,0001%-ot kapnak kb.
2017. máj. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
megélhetési megmondóemberek (pont mint a momentum igazad van)
2017. máj. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sztem meg tévedtek. Tegnap voltam a gazdasági témájú konferenciáján és nem momdtak hülyeségeket! Még maga Bod Péter Ákos is jelen volt ezzel is biztosítva támogatását a párt felé!
2017. máj. 19. 14:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Még nem hallottam róluk. Nem tudom volt-e bármilyen kezdeményezésük. Legalább már nem a megszokott nevek.


Nekem még mindig az Élőlánc a befutó.

( [link]

2017. máj. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A két általad említett név alapján gondolom jobboldali politikai párt lenne. Nekem tetszene, de sajnos mi jobboldaliak jó ha 2-3%-át tesszük ki a szavazóknak, nem véletlen, hogy csak balos pártok vannak a parlamentben...
2017. máj. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazad van! Adjunk Gémesinek egy esélyta
2017. máj. 19. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!