Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a véleményetek a szélsőbal/...

Mi a véleményetek a szélsőbal/kommunistákról?

Figyelt kérdés
A kommunista kormányzásról amik eddig voltak meg a törtenélmi személyiségek akik szintén kommunisták voltak.

2017. jún. 21. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon sok kárt okoztak ennek az országnak.
2017. jún. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem is tudtam, hogy Horthy kommunista volt.
2017. jún. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Kipróbáltuk, nem működött, most már igazán le lehetne állni.
2017. jún. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
A szélsőségek kézen fogva tették tönkre az apostoli Magyar Királyságot.
2017. jún. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
38%
Régen jó lett volna csak elcseszték. A mostani pártok meg nem szólnak semmiről.
2017. jún. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Az egykori kormányzó úr, én sem értem, mit keres a címkék között, de annyi baj legyen. Ha engem kérdezel, a volt magyar komminista személyiségek (legfőképpen, Rákosira gondolok) egyike sem volt különb más önkényuraknál a történelemben, akik különböző komplexusaikon, hiányosságaikon akartak javítani. Más köntösben játszottak, más kártyákkal, amit én elsősorban nem is a TSZ-ek meg a nagy mértékű kollektivizálódás és a munkatáborok miatt utasítok el (bár, ez utóbbiról még tudnék mit mondani) - a gazdasági mutatók pedig akkor is megmondták a magukét (lehet jönni a kádári jóléttel, várom is) -, hanem mert alapvetően a kommumizmust tartom a legaljasabb, a legerkölcstelenebb ideológiának, mely a materializmus veszélyes rákfenéjéből táplálkozik.

Üdv, 18L

2017. júl. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az emberek egy része hajlamos a múlt szélsőséges ideológiáiról megengedő hangnemben beszélni, relativizálni a bűneiket, esetleg követendő példaként beállítani azokat, a lázadó ifjúságra ez különösen igaz talán, úgyhogy én külön örülök, ha egy fiatal hölgy így, és ilyen határozottan foglal állást ebben a kérdésben.
2017. júl. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A túlzott baloldaliság a kommunizmus gyermekbetegsége.
2021. máj. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!