Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a véleményetek Gémesi...

Mi a véleményetek Gémesi György nemrég alapított pártjáról, az Új Kezdetről?

Figyelt kérdés
[link]

2017. aug. 19. 11:59
 1/4 Molyember ***** válasza:
Ennyire nincs pénz kampányra? :)
2017. aug. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%
Az hogy csak egy újabb semmirekellő jelentéktelen törpepárt, ami másra nem jó, csak arra hogy még jobban szétdarabolja az ellenzéket, és lehetetlenné tegye a fidesz leváltását. Ezek a törpepártok a a fidesz legnagyobb segítői. (LMP, DK, Momentum, és a többi...)
2017. aug. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szimpatikusak voltak eddig, hiszen nagyon elkélne már egy konzervatív értékeket hitelesen képviselő párt. Hiszen valódi jobboldal ma nem létezik, csak vad populista Fidesz, meg szélsőséges érzelmek öncélú felkorbácsolása.


Gémesiék azzal járatták le magukat előttem, amikor legutóbb a facebookon konkrétan hazudtak, hogy mocskolhassák a Momentumot. A téma a Momentum javaslata volt a választási rendszer átalakítására.

( [link]


Egy facebook posztban az Új Kezdet először azt bizonygatta, hogy az ő elképzelésük sokkal jobb. Oké, szerintük biztosan így van. A bejegyzés második felében pedig már azzal vádolták a Momentumot, hogy egy csomó részt a javaslatukban tőlük koppintottak. (Ez már itt ellentmondás.) Ráadásul olyan színben próbálták feltüntetni az egészet, mintha a Momentum először együttműködési szándékot színlelt volna, és ezeken a találkozókon "csalták ki" az Új Kezdet zseniális ötleteit :D


Ezzel csak az a baj, biztos forrásból tudom, hogy óriási kamu. Volt párbeszéd a két párt között, de ezt az Új Kezdet kezdeményezte. A Momentumosok részéről sose volt rá utalás, hogy komolyabb együttműködésre lehet esély, nem volt hitegetés. Plusz sosem esett szó ezeken a találkozókon a választási rendszerről. Magyarul Gémesiék hazudoznak a facebookon, csak hogy rontsák egy konkurens párt hírnevét, aljasnak, megbízhatatlannak állítsák be.

2017. aug. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bónusz: ha valóban az ország fejlődése a cél, akkor egy pártnak örülnie kellene, ha az ötlete minél több emberhez elterjed. Nem azon dedóskodni, hogy de ezt én írtam fel először a füzetecskémbe.
2017. aug. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!