Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kifizetteti e vajon a kormány...

Kifizetteti e vajon a kormány az adott légitársasággal amikor riasztani kell a gripeneket csak mert "elfelejtette" egy polgári repülőgép felvenni a kapcsolatot a légi irányítással?

Figyelt kérdés
Azért a közpénz erre költése akár hazai akár európai a légtérvédelem, igencsak szomorú volna, tudva mekkora profitja van a légitársaságoknak és mellette ez a feledékenység milyen gyakori a pilótáknál...

2017. aug. 21. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Nem kell riasztani.
2017. aug. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én csak azt mondom, hogy a híradóban nincs olyan hónap, hogy ne mondanák be, hogy "ismét riasztani kellett a grippeneket, mert nem vették fel az utasszállító személyzete a kapcsolatot a polgári légi irányítással amikor beléptek az országba, a grippenek a határig kísérték a gépet miután azonosították azt." Akkor ez ilyenkor ?? Mert elég gyakori, és ez bizony a polgári gép pilótáinak hanyagsága SZERINTEM. Vagy nem tudják, épp hol tartanak? Abba bele se merek gondolni mert az még nagyobb gáz.
2017. aug. 21. 18:23
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Ez mindenhol így van sajnos.

Csak a kormány ezt is nagy dobra veri, mint a Magyarországot érintő "komoly migrációs nyomás"...

Hogy legyen min csámcsogni.

Mindig dobnak Viktorék valami gumicsontot, hogy ne a korrupció legyen a téma még véletlenül sem.

2017. aug. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ezen már én is gondolkoztam, uh én is várom a választ.
2017. aug. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Egy esetnél nem szokás, de sorozatos megszegésért már valószínű benyújtanák a számlát. Egyébként Gripen, nagy G, egy p.
2017. aug. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de azért az, hogy erről egy egymondatos cikk jelenik meg a híradóban, azért az még nem bűn a kormány részéről, nem tudom miért kell ezt is pártpolitikai síkra terelni. Én örülök, hogy bemondják, mert látszik legalább, hogy a polgári pilóták mennyire leszärják az egész szabályrendszert... Igenis, én kifizettetném az összes ilyen esetben, mert az ott elpöfékelt kerozinból meg egyéb díjakból lehetne játszóteret építeni, vagy bármit ami a mi, adófizetők érdekeit szolgálná. Ezek elvek. Túl gyakori az, hogy egyáltalán nem figyelnek a pilóták, hogy belépnek egy adott ország légterébe. Vajon, Észak-Korában vagy csak akár Oroszországba is ilyen "figyelmetlenül" lépnek be?? Kíváncsi lennék, annak milyen következményei vannak olyankor... !
2017. aug. 22. 06:20
 7/8 anonim ***** válasza:

"Igenis, én kifizettetném az összes ilyen esetben, mert az ott elpöfékelt kerozinból meg egyéb díjakból lehetne játszóteret építeni, vagy bármit ami a mi, adófizetők érdekeit szolgálná."


igen szerintem is mondjuk lehetne költeni eüre meg oktatásra de azt nem lehet mert elviszi a kisvasút meg a viktor stadionja a szomszéd telken

2017. aug. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én most az elveket mondom.... Ha figyelmetlenségből én ennyit tévednék szerintem életem végéig fizethetnék...
2017. aug. 23. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!