Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Jobbikot Oroszország támogatja?

A Jobbikot Oroszország támogatja?

Figyelt kérdés

Most néztem egy random youtube videót és ebből származik a kijelentés, amit még életemben nem hallottam.


https://www.youtube.com/watch?v=poNAzfLqdik


8:42



2017. okt. 18. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Ja.
2017. okt. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Kiváló vád, már csak bizonyíték kellene. (Bár a Fidesz már sokkal oroszbarátabb mint a Jobbik.)
2017. okt. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De honnan vette egy feltehetőleg teljesen elfogulatlan nem magyar videós az ötletet?
2017. okt. 18. 20:25
 4/7 anonim ***** válasza:
36%

[link]

Kovács Béla?

Amúgy ez pár éve volt sláger, hogy kaptak külföldről is támogatást (oroszoktól) de szerintem mióta Simicska beállt mögéjük azóta erre már nem szorulnak rá.

2017. okt. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%

Szinte mindenkire ráfogják ezt, aki csak egy kicsit is ellent mer mondani a nyugati mainstream-nek.

Ilyen Magyarországon a Jobbik, a Fidesz, de néhány 444-es kommentelők szerint az LMP is.

Az USA-ban főleg Trump-ra mondják ezt, de Ron és Rand Paulra, Tulsi Gabbardra, az összes olyan republikánusra képviselőre aki nem háborúmániás, az összes demokrata aki nem háborúmániás, Alex Jones, a Zöld Párt-i Jill Stein stb.

A briteknél az összes Ukip-es, A Munkáspárt elnöke, Corbyn. Persze az oroszok támogatják a skót függetlenedést is, ahogy a katalánt.

Az oroszok pénzelték Snowdent és Assange-ot.

Fel akartam sorolni az összes európai országból az állítólagos "orosz ügynököket", de rájöttem, hogy rohadt hosszú lenne...

2017. okt. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10%

Igen, az összes ilyen európai pártot Oroszország támogatja. Nagy-Britanniában például a UKIP ilyen. Ők is euro-szkeptikusok. Lényege ezeknek a pártoknak, hogy Oroszország rajtuk keresztül be tud "szivárogni" az Európai Unióba, valamint akár bomlasztani is. Oroszországnak az az érdeke, hogy az Unió legyengüljön, és ezek a pártok, mint a Jobbik is, kiválóan alkalmasak erre, hiszen mindegyik ilyen ki akarja léptetni a saját országát. Lásd pl Brexit. Akkor mondanám, hogy a Jobbikot nem oroszország támogatja, ha nem lennének euró-ellenesek.


Abból is láthatod, mennyire buták a Jobbikosok, hogy annyira nagy magyarnak tartják magukat, közben elfelejtik, hogy 1848-at amikor a forradalmat az oroszok verték le, elfelejtik 1945-öt amikor az oroszok 40 évre megszállták az országot és gazdaságilag tönkre tették azt (ezért vagyunk ma csórók), és elfelejtik 1956-ot, amikor színtén az oroszok verték le a forradalmat. Ma pedig a Jobbik oroszországban látja a jövőt, miközben pont ők taszítottak minket nyomorba.

2017. okt. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha az tamogatna mar jobbik lenne a hatalmon.
2017. okt. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!