Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Vajon mikor lesz az Otthon...

Vajon mikor lesz az Otthon Melege (mosógép csereprogramból) valami? Augusztus óta se híre se hamva pedig november vége van és jó lenne már új mosógép a karácsonyi nagy kiadás előtt.

Figyelt kérdés

#csere #állami #mosógép pályázat
2017. nov. 8. 16:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
25%

Lehet, hogy lesz ilyen.


Brüsszel majd előírja, hogy minden magyar család köteles befogadni egy - egy homoszexuális migránst - ez lesz az Otthon Melege.

2017. nov. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
18%
Reméljük soha.
2017. nov. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ennyi "kedves" megörömödött embert akik itt vannak, ez bekakilás.
2017. nov. 8. 19:06
 4/19 anonim ***** válasza:
12%
Tegyél félre rá, vagy vegyél fel hitel bakker, mint ahogy minden normális ember teszi, ne a közösből akarj pályázhatni! Az összes ilyen szavazatvásárló rongyrázó pályázgatós támogatást megszüntetném!
2017. nov. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
19%
TE ennyire naiv vagy, hogy bedőlsz az ilyeneknek?
2017. nov. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 belapus ***** válasza:
9%

HakapesziM --> :D


Kérdező --> Tavaly november 8-án kaptam értesítést, hogy elérhető a Támogató Okirat.Igaz, akkor 1 hónappal korábban indult a pályázat.

2017. nov. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
65%

Legalább tudom hogy én azért nem cserélhetem le a hűtőmet mert a világrekord adót ilyenekre költik meg persze stadionra.


Kommunista viktor megint újra osztja a javakat?

2017. nov. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
58%
Vegyél használtan baxod! 15 ért már kapni jót csak ne legyen benne elektronika és akkor elmegy még 20 évig. Amúgy ezeket a pályázatokat az első 5 percben lestoppolják annyi esélyed van bekerülni mint lottón nyerni.
2017. nov. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
55%
Otthon melege? Mosógép? Azzal hogy kell fűteni ? :) Szerintem ez a konvektor csere program inkább.
2017. nov. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
71%
Ha jól tudom, a tűzifa program pályázatait március 1-ig kell elbiralni.
2017. nov. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!