Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit kell tudni Vona Gáborról...

Mit kell tudni Vona Gáborról és Orbán Viktorról?

Figyelt kérdés
jön a választás ez lesz az első alkalom hogy szavazhatok. Eddig nem követtem a politikát de érdekelne egy "szakember", politikában jártas személy véleménye. pozitív és negatív egyaránt. ki mit tett illetve nem tett az orzágért. ki mit ígér és ki az aki cselekszik is. köszi.

2017. dec. 9. 11:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%

Ha ez az első alkalom, hogy szavazhatsz, akkor gondolom középiskolás vagy. Nézz szét a középiskolában:

-hány órád van naponta? Jó dolog, vagy fárasztó?

-Milyen állapotban van az iskola épólete, helyiségei?

-Jól felszerelt az iskola?

-Jó meleg van, így télen?

-Úgy általánosságban, minden rendben van az iskolával?


Na az iskolád állapotát Orbán Viktornak és az ő KLIK-jének köszönheted. Ha elégedett vagy vele, akkor ő a te embered.


Vonáról majd ír más.

2017. dec. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Alain Delon ***** válasza:
89%
Amit tudni kéne róluk, az úgyis titok. Üdv a valóságban!
2017. dec. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

Orbán Viktor teljes hitelességgel bebizonyította, hogy alkalmatlan a demokrácia kritériumainak megfelelni, ezért teljesen alkalmatlan Magyarország miniszterelnökének!

Vonának nem volt még lehetősége bebizonyítania, hogy mennyire lenne hasznos miniszterelnökként a ténykedése.

2017. dec. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Az egyik magyar, a másik cigány.
2017. dec. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
4%

"Ha ez az első alkalom, hogy szavazhatsz, akkor gondolom középiskolás vagy. Nézz szét a középiskolában:

-hány órád van naponta? Jó dolog, vagy fárasztó?

-Milyen állapotban van az iskola épólete, helyiségei?

-Jól felszerelt az iskola?

-Jó meleg van, így télen?

-Úgy általánosságban, minden rendben van az iskolával?


Na az iskolád állapotát Orbán Viktornak és az ő KLIK-jének köszönheted. Ha elégedett vagy vele, akkor ő a te embered. "


Nem gondolod ha már végez az iskolával akkor már úgyis leszarja és másra koncentrál?

2017. dec. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
nem
2017. dec. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

Kedves ötös!


Azt gondolom, hogy ha van esze, akkor látva, hogy az oktatással mit műveltek, tudhatja, hogy más téren se jobbak, mivel az egyik legfontosabb dolog az oktatás. Azt elrontották. A másik az egészségügy, szintén tönkretéve.

2017. dec. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

lehet hogy félreérthetően fogalmaztam.Nem azért szavazok most először mert most töltöttem a 18-at és iskolába járok hanem nem voltam európában az elmúlt 6 évben. De nem is ez a lényeg.És nem is érdekelt a politika nem is követtem nyomon.

DE most hogy végleg visszajöttem szeretnék felzárkózni és ha már szavazok tudni szeretném milyen emberek közül lehet válogatni.

2017. dec. 9. 16:02
 9/16 anonim ***** válasza:
19%
Kedves kérdező! Érdekes mód csak két emberre vagy kíváncsi...
2017. dec. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok másokra is viszont úgy tudom ok a legesélyesebbek.
2017. dec. 10. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!