Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit gondoltok a Párbeszéd...

Mit gondoltok a Párbeszéd pártról? Rájuk kéne szavazni tavasszal?

Figyelt kérdés

Az egyetlen magyar párt, akik támogatják a társadalmi szolidaritást, a feminizmust, az ország Nyugathoz való hűségét, anélkül, hogy elmennének valamiféle naív Zöld irányba, vagy újra olyan dogmákat mantráznának, mint az MSZP meg a DK.


Számomra (egy huszonéves transzhumanista informatikus) ők váltak az egyetlen hiteles párttá a Liberálisok, és akár a Kétfarkú Kutyapárt mellett.


Ti mit gondoltok róluk? Fogtok rájuk szavazni vagy nem? Miért?



2018. jan. 11. 19:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%
Nem.
2018. jan. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
48%
A dolgaik jók, a pártban viszont annyira jellemtelen vezetés van hogy talán a MIÉP és a Munkáspárthoz tudom viszonyítani mennyi vizet zavarnak...
2018. jan. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
62%

"transhumanista informatikus"


Elég lett volna azt mondani hogy egy szűz egyetemista

2018. jan. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

"egy szűz egyetemista"


Nem vagyok szűz (tiniként elvesztettem, most is van csajom), és már lediplomáztam, viszont hiszek abban, hogy az ember feltöltheti az agyát számítógépre, és hogy ez még az én életemben eljön. Nem tetszik a Jobbik és a Fidesz nacionalizmusa és múltban ragadása, se az MSZP és DK-féle elsősorban nyugdíjasok számára kedvező politika. Az LMP-féle álságos, politikai tőkét kovácsoló "zöltpártiságot" is elvetem.

2018. jan. 11. 19:42
 5/19 anonim ***** válasza:
45%
Na ha eljön az idő az agyad teljes tartalmét feltöltheted majd egy floppy lemezre. Mert aki a Párbeszédre szavaz annak nem lehet túl nagy agykapacitása.
2018. jan. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
45%
A tiednek egy floppy is elég lesz.
2018. jan. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
43%
Nem vagyok egyedül a véleményemmel. :D
2018. jan. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%

A momentum se akarja lazán tolni:



"Az elkövetővel fizettetjük a trauma feldolgozásával kapcsolatban felmerülő költségeket.

A zaklatásért többszörösen elítélteket két évre eltiltjuk a társkereső oldalaktól.

Nyilvánossá tesszük egy kereshető adatbázisban azok nevét és arcképét, akiket már többször elítéltek nők vagy férfiak zaklatása miatt. A helyi közösségeket pedig automatikusan értesítjük, amennyiben egy zaklatásért többszörösen elítélt személy költözik a környékükre.

A szexuális erőszak bűncselekményét a beleegyezés hiányához kötjük.

Anonim térképes feljelelentőrendszert biztosítunk a zaklatások jelzéséhez.

Szigorítjuk a zaklatásokat érintő rendőri protokollt és erre a célra képzett kihallgatótisztekre bízzuk a rendőri eljárást.

Államilag támogatjuk a rendőrök és bíróságok tréningezését, érzékenyítését.

A bíróságok monitorozása során összegyűjtött információkat kielemezve olyan új képzési anyagokat állítunk össze, amelyek segítségével a szexuális és egyéb abuzív cselekmények áldozatai nem kényszerülnek semmilyen megalázó eljárásra."


Ha tehát nő vagy, csak rá kell böknöd névtelenül arra a férfira aki nem szimpatikus/utadban van/főnök, és máris elintézted. A megvádoltnak (ahogy a mai zaklatásos ügyeknél látjuk) nincs lehetősége védeni magát, fair tárgyaláshoz nincs joga, a vádló anonym maradhat és a hamis vádnak nem lesz jogkövetkezménye rá nézve.

Akkor már inkább a Jobbik.

2018. jan. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Transzgender vagyok (férfi és nő közötti állapot, de női testet preferálok), sajna be vagyok zárva ebbe a húsketrecbe farokkal, golyókkal, és sok szőrrel.
2018. jan. 11. 20:07
 10/19 A kérdező kommentje:
A Genderqueer meghatározás illene rám.
2018. jan. 11. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!