Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ti kire szavaztok és miért?

Ti kire szavaztok és miért?

Figyelt kérdés
Én a Fideszre,mert ő a legkisebb rossz..

2018. márc. 8. 11:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
18%
Én a Fideszre, mert ők magyarok.
2018. márc. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%
Kétfarkú Kutyapártra, hogy így fejezzem ki, miszerint tele van a hócipőm, hogy jó ideje nincs normális alternatíva a pártok közül és mindegyiknél érződik, hogy vagy ugyanúgy, vagy még jobban lopna, mint az előzőek.
2018. márc. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Kettes,ebben van valami ,de nem hiszem,hogy el fog jönni az az idő ,mikor lesz normális alternatíva Magyarországon..
2018. márc. 8. 11:55
 4/25 anonim ***** válasza:
80%
Ezért is leszünk mindig csórók.
2018. márc. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
20%
Fidesz
2018. márc. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
81%

Még nem zárult le teljesen a jelöltállítás, de már elkezdtem kiértékelni a pártokat. Legfeljebb 23 országos listás lesz. Ennek egy része rétegpárt, azaz elvileg elsősorban nem az én érdekeimet fogja képviselni. Egy másik részének nincs semmi programja. Olyanra továbbra sem fogok szavazni, aki korábban már volt hatalmon.


Csupán ezen formai szempontok alapján az indulók fele már el is vérzett. A maradékot most nézem, hogy milyen a programja és melyik áll legközelebb az én elveimhez. Pár nap múlva majd jelentekezem.

2018. márc. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
7%
Szomorúan ugyan, de nem marad más választás, mint a Fidesz. Nem ők a nagyon jók, hanem annyira szar és vállalhatatlan a többi.
2018. márc. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
91%

Az MKKP-ra, szeretném ha elérnék az 5%-ot és bekerülnének a parlament, egy kis új színt is vinnének be. Személy szerint a vicceskedésük nekem tetszik.


Ha nem lennének, akkor vagy a Jobbik vagy az MSZP-re, de Fideszre már nem, elég volt belőlük: 2015 óta csak és kizárólag gyűlölködést, feszültséget és félelmet szítanak a gyűlöletkampányjukkal. Ugyebár volt a "Tartsd tiszteletben"-széria, "Tudta?"-széria, "Állítsuk meg Brüsszelt!"-széria, "Soros"-szériák és most a "Stop ENSZ"-széria. Ez folyik a csapból is. Illetve ott vannak a korrupciós ügyek, ahol már Orbán veje is belekeveredett, no meg persze a magyar Zuckerbergről sem, aki kevesebb, mint 8 év alatt a kisvállalkozásból mára már az ÖTÖDIK leggazdagabb magyar (nyilván a sikere csak tisztességes úton történt...). Én kiábrándultam a Fideszből, elég volt.

2018. márc. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
7%
Fidesz, mert övék a legjobb adó és kedvezménycsomag. Pont ma volt egy összehasonlítás az indexen a programokról (illetve a számokról).
2018. márc. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
95%
MAGYAR KÉTFARKÚ KUTYAPÁRT!!!
2018. márc. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!