Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi okozta a 2002-2010 közötti...

Mi okozta a 2002-2010 közötti kormányzat bukását?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy sokkal jobb volt, mint a mostani kormányzat, de akkor miért nem tudnak magukra találni?

#régen és ma 2002-2018
2018. márc. 16. 18:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%
A gazdasági világválság.
2018. márc. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
21%
Én sem értem, miért nem tudnak nyerni végre, mert a magyar nép alapvetően liberális beállitottságú, amely beállitottsághoz egy baloldali kormány sokkal inkább passzolna, mint a jelenlegi.
2018. márc. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
két ciklusra kell bontani.A 2002-es választást hatalmas meglepetésre azért tudták megnyerni,mert egy erős szociális programmal jöttek elő.Ennek hatása kitartott 2006-ig,már előtte is voltak gondok,de titkosították az adatokat.Ugye pont Gyurcsány mondta el öszödön azt,hogy már régóta gond volt csak a világgazdaság pénzbősége miatt nem omlottunk össze."Majd beledöglöttem abba ,hogy úgy kellett csinálnom,mint ha kormányoznánk,miközben nem csináltunk semmit".Magyarán a szociális osztogatásnak nem volt meg a fedezete,külföldi hitelekből finanszírozták.10% körül volt a költségvetés hiánya.Aztán a 2006-os választás után jött a feketeleves,igyekeztek mindent visszavenni,a gazdaságunk erősen visszaesett,megkurdították a szociális rendszert.Aztán a bajt tetézte a 2008-ban kirobbanó gazdasági világválság.Pont a baloldal szavazóbázisát vágták haza,13.havi nyugdíj elvétele stb.Elfordultak a választók a baloldaltól.
2018. márc. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Ez a magyarkodás sulykolás, amit a kormány csinál, a magyar emberek zömének nem jön be, szóval szerintem sem stimmel, hogy miért ez a banda van hatalmon még mindig.
2018. márc. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
57%
A trabant.. mert az kormány váltós
2018. márc. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

#2 most is baloldali (kádárista-kommunista) kormány van, mivel jobboldal kb nem létezik magyarországon.

Az meg hogy épp nemzethy keresztény jobboldalinak hívják magukat a narancsos elvtársak, az nem jelent semmit. Kb egyik párt se olyan aminek nevezi magát, az csak marketing.

2018. márc. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"Mi okozta a 2002-2010 közötti kormányzat bukását?"


Emlékszel még a "hazudtunk reggel délben és este szövegre"? Na ez nagyon sokat nyomott a latba. És ezt nem csak mondta, ez igaz is volt sajnos. A korábbi 18% SZJA alsó kulcsot például úgy "csökkentették", hogy az gyakorlatilag 21% fölé nőtt (17% lett az adókulcs, csak az alapját növelték 27%-kal a szuperbruttóval, így lett a 18-ból 21% fölött). Ugyanúgy építették a baromságokat, mint Orbánék: alugút meg híd sík tájra, ugyanúgy megvoltak a házi beszállítóik. És mindezt úgy, hogy már a válság előtt is durván nőtt mind GDP arányosan, mint forintban kifejezve az államadósság.


"A gazdasági világválság."


Gyurcsány gyakorlatilag megbukott 2006-ban. Aztán a süllyedő hajót a kis farkinca is elhagyta (SZDSZ). Aztán jött a nagy baloldali csődbajnok, aki állítólag megmentette az országot, gyakorlatilag semmi mást nem csinált, csak elfogadta és végrehajtotta az IMF diktátumait.


"Én sem értem, miért nem tudnak nyerni végre, mert a magyar nép alapvetően liberális beállitottságú"


A fentiekhez hozzátartozik, hogy a liberális szót gyakorlatilag szitokszóvá tették. Mert amit ezek ketten csináltak az minden volt, csak nem liberalizmus. És sem az MSZP, sem a DK nem képes azt felfogni, hogy a legtöbbet azzal tennék az országnak, ha mindkettő megszűnne, egyik politikusa sem vállalna soha többet politikai szerepet sem országosan, sem helyi szinten, de még a hozzájuk köthető emberek sem. És akkor leváltható lesz a Fidesz végre. Addig, amíg ez a hulladék a felhozatal a baloldalon, addig itt Fidesz kormány lesz.

2018. márc. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
36%

46%


A magyar nép liberális és nem jön be nekik a nemzethy maszlag? :D

Hol élsz te, barátom? Szerintem mi nem ugyanabban za országban élünk.

A magyarok zömében csőkonzervatív, csökött agyú, maradi, fejlődés- és technikaellenes, begyepesedett, mélymagyarkodó, kötekedő emberek. Legjobban a fasiszta jelzőt tudnám rájuk alkalmazni, mert a szélsőséges nacionalizmusuk mellett mindent állami kontroll és ellenőrzés alá akarnak helyezni.


Nem tudom, hogy aki ezt nem látja, az mégis hol él?

2018. márc. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%
A hazug szoci propaganda erre építenek mindig ,ezt sokan bevették , a jobb nem vette fel a kesztyűt de ezt utólag bánta . Leggagyibb feltételekkel mentek be az EUba , ez 2006 után jött ki fokozatosan . Aztán a 2008as műválság minket rabolt ki mások lazán megoldották hitelek és bedőlések megszorítások nélkül . Folyamatos hazudozások , nem lesz gázár emelés és mégis lett . Saját maguk idézték elő a bajt , öszödi beismerő vallomás a bizonyíték rá .
2018. márc. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

"A hazug szoci propaganda erre építenek mindig ,ezt sokan bevették , a jobb nem vette fel a kesztyűt de ezt utólag bánta . Leggagyibb feltételekkel mentek be az EUba , ez 2006 után jött ki fokozatosan . Aztán a 2008as műválság minket rabolt ki mások lazán megoldották hitelek és bedőlések megszorítások nélkül . Folyamatos hazudozások , nem lesz gázár emelés és mégis lett . Saját maguk idézték elő a bajt , öszödi beismerő vallomás a bizonyíték rá ."



Bammeg ez az egész valahogy illik a mostani Fideszre is :DDDDd

2018. márc. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!