Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Bárki aki nem a Fideszre...

Bárki aki nem a Fideszre szavaz az hazaárulónap számít?

Figyelt kérdés

2018. márc. 17. 14:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
nem csak ne balra szavazz lmp jobbik momentum az oké de mszp dk együtt az konkrétan a haza kiárusítása
2018. márc. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen mert él egy jogával, hogy szavaz, attól nem lesz senki hazaáruló. Viszont vannak olyan politikusok, akik nem jófejek, és lehet, hogy ők számítanak annak; de én ezt nem tudom. De pl nekem a fideszből egy vagy két ember szimpi; a többi nem. Szóval én pl nem szavaznék rájuk.
2018. márc. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Nem.

Demokráciában több párt közül lehet választani.


Volt már egypártrendszer,jó volt?

2018. márc. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Szerintük igen, de ezt mindig is így gondolták a kommunisták, lásd a felcsúti KISZ titkár elővette rosenfeld matyi elvtársának retorikáját, és beszédrészletét.
2018. márc. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Csak azért tettem fel a kérdést mert a Fideszeseknek általában csak annyi érvük van a Fidesz mellet, hogy az ellenzék hazaáruló és csak a Fidesz van a hazáért. Nekem is nagyon sántítanak ezek az állítások.

Megnyugodtam hogy nem csak én gondolom így.

Akkor most már nyugodt szível nem fogok a Fideszre szavazni, nem fogom magam hazaárulónak hinni. :)

2018. márc. 17. 14:52
 6/13 anonim ***** válasza:
73%

https://www.youtube.com/watch?v=xoafiJYEghY

Fideszes szavazók 90%-a ilyen nyugodj meg :D

2018. márc. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
21%
A vicc az, hogy a kérdező valószínűleg szavazhat én meg nem.
2018. márc. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
Fordítva
2018. márc. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%
Az a vicc, hogy aki azt hiszi, hogy a szabad választási jogával él valaki az hazaáruló, az nincs tisztában azzal, hogy miről szól a szavazás és a demokrácia.
2018. márc. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
úgy kellene mint amerikában vagy a strómanok pártya a demokraták akik kedvesen lerohannyák irakor vagy a strómanok pártya a republikánusok akik keményen lerohannyák irakot és lehet választani
2018. márc. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!