Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A jelenlegi országos roma...

A jelenlegi országos roma önkormányzat miért alkalmatlan arra hogy képviselje a magyarországi cigányságot?

Figyelt kérdés
Mi kellene ahhoz hogy alkalmas legyen?
2018. márc. 20. 21:15
 1/6 anonim válasza:

Ez egy nagyon összetett kérdés. Szerintem nézz meg pár videót, az egyik roma polgármesterrel, talán ő tudja legjobban felvázolni a helyzetet, és ő tudja a megoldásokat. Talán. A neve: Bogdán László

Rengeteg videót fogsz találni youtubon, a magánszférásban sok érdekes elhangzik a helyzettel kapcsolatban, abban említi meg az inkompetenciáját a roma képviselők többségének. Mellesleg ez az ember nagyon nagy eredményeket ért el a falujában, és én korunk egyik legnagyobb magyar-roma helyzetismerőjének tartom, és talán a legjobb megoldásai is neki vannak, a helyzetre.

2018. márc. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ő ilyen anti-roma vagy mi?
2018. márc. 26. 11:31
 3/6 A kérdező kommentje:
Mint Rumli báttya? :D
2018. márc. 26. 11:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jól képviselik, esetleg egy kis vérfrissítésre szükség lenne, hogy a fiatalabb cigányoknak is nagyobb beleszólásuk legyen. Ki mondta, hogy alkalmatlan?
2018. márc. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Na vajon miért?

Ebben az országban hol nem nyúlják le a pénzeket?

Itt mindenki lop aki teheti.

2023. febr. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jól képviselik? Farkas Flórián a kis kulimázcigány ellopott egy csomó pénzt a testvéreitől. Van villája, sofőrje csak becsülete nincs. A sok cigánynak meg a nagy lófsz jutott.
2023. febr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!