Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ebben a felvételben szerintete...

Ebben a felvételben szerintetek a Jobbikos vagy az LMP-s viselkedik gusztustalanabbul?

Figyelt kérdés

A dolog pikantériája, hogy ezt a Jobbik-LMP beszélgetést az Origó tette közzé. Hogy hozzájuk, hogyan került, azt mindenkinek a saját fantáziájára bízom...


https://www.youtube.com/watch?v=JWMqRgAxSqM



2018. márc. 22. 10:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%

Számomra az LMP-s prostituált a gyanús, elsősorban a reakciója miatt. Érdekelne, hogy a 600 ezer hányszorosát kapta ezért a felvételért. Mivel nem ismerjük a teljes felvételt, így túl sok mindent nem lehet hozzá fűzni.


Akinek nincs semmije, az annyit is ér.

47 ezer Ft-ból meg lehet élni.

El lehet menni.

Elkúrtuk.


Ugye a bulvár a beszélgetésekből kiragadott részletekben érdekelt, hogy a szövegkörnyezetből kiragadva a lehető legnagyobb botrányt keverje.

2018. márc. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Én ezek után sem a Jobbikra, sem az LMP-re nem fogok szavazni, mindkét fél gusztustalan számomra.


Marad a Momentum, más alternatíva nincsen.

2018. márc. 22. 10:13
 3/14 anonim ***** válasza:
20%

Egyik sem. A Jobbikos csak poénkodott, és az LMP-s sem vette komolyan. Erről a Halas Médiában írnak.

Halasi vagyok.

2018. márc. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Minden viccnek a fele igaz. Szerintem ha viccesen is mondta, azért érződik, hogy komolyan is benne lenne simán.


Egyébként meg ha annyira nem vette komolyan egyik sem, akkor miért került mégis az Origohoz? Az LMP miért adta le a drótot az Origónak? Csak nem így akarnak benyalni a fidesznek?

2018. márc. 22. 10:21
 5/14 anonim ***** válasza:
16%

Origo :)

Ennyinek elég is kell legyen egy értelmes embernek, hogy ezt nem szabad komolyan venni.

De ha valóban az történik ami a videóban hangzik, akkor sincsen semmi probléma.

Az természetes, ha valaki visszalép a másik javára, akkor a személy fizeti a költségeket a visszalépett személynek. Mégsem várhatja el az ember, hogy nagy összegekért kampányol, majd visszalép valaki számára.

De egyébként is, a videóban a nő nagyon gyanúsan emlegette az eddig elköltött összegeket, szinte rávezette a férfit, hogy kérdezzen rá, hogy visszalépne-e ha téríti az eddigi költségeket.

Meg szerintem a hangsúly sem épp olyan, mint aki megakarna vesztegetni valakit. A nő még direkt ki is emeli szándékosan, és elkezd lovagolni a témán. "Ez azért durva volt haha"

Szerintem az LMP-s hölgyike gusztustalanabb volt, mert (gondolom) jó pénzért eladta magát a kormánypárti médiának, ezzel elárulta a Jobbikot is, akik egyébként szívesen lépnek koalícióra a választások után ha ugy adódik a helyzet.

2018. márc. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs annyi potenciál ebben a csajban, hogy ezt magától találta volna ki, szerintem valami LMP-s háttérember szervezte meg a dolgot, a csaj meg csak végrehajtotta.
2018. márc. 22. 10:24
 7/14 A kérdező kommentje:
Mindenesetre számomra az LMP a leghiteltelenebb párttá vált az összes közül. A Jobbik csak a második a sorban, szorosan a Fidesszel holtversenyben.
2018. márc. 22. 10:25
 8/14 anonim ***** válasza:
37%
Hadházi már falaz a ribinek. Elég gáz lett az LMP.
2018. márc. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hadházy is csak egy fidesz termék.
2018. márc. 22. 10:32
 10/14 anonim ***** válasza:
65%
Mindkettő gusztustalan. De talán a jobbikos gusztustalanabb, már most korruptkodik, pedig még hatalmon sincs.
2018. márc. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!