Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Az LMP szerintetek számít a...

Az LMP szerintetek számít a feministák szavazataira? Ismertek olyan embert, aki feminista és csak azért akar az LMP-re szavazni, mert női miniszterelnök jelöltje van?

Figyelt kérdés

2018. márc. 22. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
42%

Magyarországon olyan macsó kultúra van, hogy még a nőknek is ciki felvállalni, ha feministák. Biztos van, aki ezért szavaz az LMP-re, de szerintem elenyészó, és maximum Pesten.

Sokan inkább azért NEM szavaznak az LMP-re, mert női miniszterelnök jelöltje van.

2018. márc. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
A nőknek mindenhogyan ciki felvállalni a feminizmust. Egy erős, önálló nő nem csinál politikát a problémáiból és nem sírja tele a médiát, ha nem sikerül neki valami.
2018. márc. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

1:


Erről az jut eszembe, mikor azt mondták egyesek hogyha egy fekete azért szavaz Obamára, mert Obama is fekete akkor az tök normális, de ha egy fehér azért szavaz Obama fehér kihívójára, mert az is fehér, akkor az meg már rasszizmusnak számít.

2018. márc. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%

Szerencsére nem ismerek, de a feminista ideológiákat tanulmányozva fix, hogy mindegyik rá szavazna, csak azért, mert nunija van.(elvileg)

A "macsó kultúra" meg lefordítva annyit jelent, hogy nem hódolunk be a nagyszájú, egoista, okoskodó tyúkoknak.

2018. márc. 23. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Nem ismerek olyat. Bár ha valaki azért szavazna rájuk mert Szél Bernadett nő akkor ott bajok lehetnek. Viszont milyen feministák? Én hallottam Demeter Mártától "feminista" beszédet és tiszta agyrém volt, mint a mai "feministák" nagy része, akik csak a nők bajaival törődnek a férfiakét háttérbe szorítva.
2018. márc. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy igazi feminista nem szavazna csak azért rá, mert nő. Egy igazi feminista azt vallja, hogy a nőknek és a férfiaknak egyforma jogaik vannak, tehát ugyanúgy kezelné ha férfi lenne.

Az már más kérdés, hogy ma már tévesen használja majdnem mindenki a feminista szót...

2018. ápr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!