Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Más is van úgy vele, hogy a...

Más is van úgy vele, hogy a politikát puszta szórakozásból követi, mint egyfajta valóságshow-t?

Figyelt kérdés

Régebben belenéztem sokféle valóságshow-ba, de az Alekoszos Való Világ4-et leszámítva elég gyatrák voltak.

Aztán mivel faterom állandóan politikai műsorokat néz, néha én is be-be kapcsolódtam és egyre inkább elkezdett érdekelni, arra lettem figyelmes, hogy ez a legszórakoztatóbb valóságshow, ráadásul ennek sosincs vége. Úgyhogy az elmúlt 2-3 évben teljesen ráfüggtem az ilyen műsorokra. Több szemszögből is követem az eseményeket,mivel az Atv,Hírtv,Echo tv adásait egyaránt nézem és nagyon jókat szórakozom rajtuk. Kedvenc műsorom a Szabadfogás, azon belül is Puzsér Róbert, leginkább vele tudok azonosulni. Nagyon jól ismerem az összes oldalt, de mégsincs egy párt sem, amelyik szimpatikus lenne(talán pont emiatt,mert túlságosan jól ismerem őket). Szavazni sem fogok elmenni, én az aktuális kormánytól függetlenül is meg tudom teremteni magamnak a boldogulásomat, nem várom el a politikusoktól, hogy bármit is betartsanak az ígéreteik közül, így nem is nagyon kell csalódnom bennük, a legtöbb ígéretet talán jobb is ,hogy nem valósítják meg. De mindenesetre én nagyon élvezem a politikai csörtéket, vagy az újságíró kerekasztalokat. Számomra egy nagyon jó szórakozás. Kíváncsian várom, mi lesz az eredmény április 8-án, akár kormányváltás lesz, akár nem, mindkét esetben izgalmas lesz a forgatókönyv.



2018. márc. 23. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez kb addig vicces, ameddig a saját bőrödön nem tapasztalod meg a következményeit.
2018. márc. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1 Ebben mondjuk igazad van.

Mivel vagyonos család gyermeke vagyok, polgári jólétben nőttem fel, így sosem éreztem meg a bőrömön a politikát. Fiatal vagyok, van diplomám, nyelvtudásom, így ha netán valami vagyonelkobzó erő kerülne hatalomra, vagy háborús helyzet lenne, akkor is el tudok innen menekülni Svájcba vagy az USA-ba a rokonaimhoz.

2018. márc. 23. 11:19
 3/7 anonim ***** válasza:
tök 8 ki lenne hatalmon , ue menne.
2018. márc. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
még azt is el tudom képzelni, hogy meg vsn játszva az egész mint akár egy valóságshow pl.
2018. márc. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem is sokszor úgy tűnik, hogy színjáték az egész, úgyhogy én is ennek megfelelően kezelem őket. Szavazás helyett én popcornt,chipset veszek és csak nézem, hogy mit fognak alakítani a következő felvonásban.
2018. márc. 23. 11:33
 6/7 A kérdező kommentje:
A pártok rajongótáborain is jókat szoktam mulatni, ahogy dühösen bosszankodnak és egymásnak esnek gagyi kis színjátszó tintanyaló papírtigris politikusok miatt. :D
2018. márc. 23. 11:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Na jó, hát ahogy írod, te könnyen szórakozol rajta.
2018. márc. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!