Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért van az hogy ahogy...

Miért van az hogy ahogy görgetem a facebook híreket a politikai tartalmú cikkek, posztok, reklámok 1-2 mp-re felvillannak, de utána eltűnnek?

Figyelt kérdés
Úgy értem odaérek egy valamilyen politikai cikkhez és hirtelen utána nem találom, nem tovább görgettem véletlenül, mert ahogy visszagörgetem már nincs ott. És csak a politikai!

2018. ápr. 3. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:

A tudatalattidra próbálnak hatni, de ügyelnek rá, hogy józanul azért ne fogd fel, mert akkor rájönnél hogy nyilvánvaló hazugság van benne.


Olyan ez, mint amit régen a moziba csináltak, hogy egy-egy képkocka közé berakták egy kólásüveg képét, amit tudattal senki nem fogott fel, de a film közben/után mindenki szomjas lett és vett egy kólát a büfében.

2018. ápr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gondolom úgy van optimalizálva a szűrő algoritmus, hogy csak akkor működjön ha aktív vagy, a hátérbe ne. (Azt konkrétan, hogy miért törli őket nem tudom, de korábban volt róla szó, hogy a facebook jobban fel fog lépni az álhírekkel szemben, szóval a hirdetés vagy poszt tartalmától függően (pl. a kerítésbontós) ez lehet egy magyarázat a dologra.)
2018. ápr. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az LMP, Jobbik, Fidesz, DK, MSZP, MKKP posztjainál egyaránt tapasztaltam, akkor az egész magyar politika álhír a Zuckerberg szerint? :D
2018. ápr. 3. 17:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Ma én is tapasztaltam ezt... Egy pillanatra láttam meg egy politikai cikket és eltűnt.
2018. ápr. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, vagy az is, hogy ámblokk a politikát szűri, de még mindig nem tudom miért. (De egyébként én még nem vettem ilyet észre, szóval nézd meg hátha a beállításaidban van valami.)
2018. ápr. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Bastee válasza:
Sajnos ez nem egyedi eset, lassan egy hete jelen van és egyáltalán nem álhírek szűrődnek ki. Ha elég lassan görgetem, látszódnak a hirdetések. A kormányváltást szorgalmazó hirdetések tűnnek el, legyen ez az Orbánnak Mennie kell oldal, vagy egy-egy párt pl. Jobbik saját hirdetése! A magyarázat annyi, hogy a Facebook nem szeretne befolyásoló média lenni. A valóságban viszont egy szabad média ezzel X :/ Marad a "közszolgálati TV" azt ingyen adják annak is aki nem kéri.
2018. ápr. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én mivel olvasgatom mindkét "tábor" (ha lehet így mondani) oldalait, cikkeit így mindkét irányból jelenít meg hirdetéseket a facebook egyaránt, és én mindnél tapasztaltam ezt a jelenséget.
2018. ápr. 5. 12:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Eltelt egy kis idő azóta, de eszembe jutott ez a kérdés. Hirdetések azóta is tűnnek el, tartalomtól függetlenül, szerintem (nálam) Adblock miatt vagy van valami facebook beépített reklámszűrő.
2018. máj. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!