Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Visszasírom a 2006-ot, ki...

Visszasírom a 2006-ot, ki hogy látja?

Figyelt kérdés

Látva a mostani tömeget, semmi potencia nincs bennük, anno még lehetett volna durvább is a helyzet mert erő tartalékban magasan a rendőrök felett szerepelt a tömeg, az még demonstráció volt. Ma meg nem tudom mi van az emberekkel? Ez az mai felvonulás harmat gyenge, mint egy családi program.... Tizenéves gyereknek semmi keresni valója nem nincs ott, de így bohóckodás az egész.


Ilyen lélekszámmal, megindulva éjfélre már a fejüket fogná a vezetés, de ezzel nem mondtam újat, utána meg szabad út vezet a kormányváltásig, békésen demokratikusan megegyezve, vagy pedig erőszakkal.


Spanyolországban miért nem esik a nép nehezére kimenni és rendet tenni? Szinte évente?


2018. ápr. 14. 19:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

Mi a jó abban, hogy szétverik, felgyújtsák a várost?

Főleg egy olyan várost, amely tele van történelmi emlékekkel, műemlékekkel?

2018. ápr. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Nem beszélve, hogy javában bukta Budapesten állásait a Fidesz.
2018. ápr. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%

Erőszakkal a diktatúra ellen szokás menni, jelenleg viszont demokrácia van, szóval teljesen felesleges. Ráadásul ha már visszasírod 2006-ot, áruld el nekem, vajon azok is így tesznek, akik akkor ott voltak, és mondjuk megsérültek? Vagy netán azok, akiknek felgyújtották az autójukat?


Én is többre tartom a tetteket a szavakkal szemben, de azért ennek is van egy határa.

2018. ápr. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#2

Itt már nem a eredményekről szól a dolog, inkább úgy fogalmaznék, "helyben" kellene elébe menni ennek az egésznek.

2018. ápr. 14. 19:33
 5/16 anonim ***** válasza:
33%
Pedig ez a tömeg fogja kivágni a fideszt. 56 csak kártyaparti volt ehhez képest.
2018. ápr. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Aki azt hiányolja, hogy miért nem volt rombolás és gyújtogatás, az bűnöző, és nincs helye a társadalomban!
2018. ápr. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
#7: Ezt meséld el azoknak is, akiknek a szemük láttára hurcolták el a rokonaikat hadifogságba, vagy mondjuk ők maguk is ilyen sorsra jutottak. Gyanítom hamar foltosra vernének.
2018. ápr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#6

Láttam pár hozzászólásod korábban így nem lepődöm meg most sem.

2018. ápr. 14. 19:40
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
6-nak, és mi a helyzet a csalókkal, tolvajokkal?
2018. ápr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
60%

#1


Igen "rossz" poén lenne, ha éppen azokban a kerületekben örnének-zúznának az ellenzék által odatrombitált tüntetők, amelyik kerületekben amúgy az ellenzék nyert.


Isten nem ver bottal - mondják.

2018. ápr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!