Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Pártot alapítani?

Pártot alapítani?

Figyelt kérdés
Pártot szeretnék létrehozni. Olyan segitséget és embereket várok akik tudnak ebben segíteni. Ha komolyan gondolod írj privát.

2018. ápr. 20. 05:40
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
A Fidesszel szemben? Felesleges.
2018. ápr. 20. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mit gondoljak (vagy bárki más is) komolyan, ha nem tudom, mi az alapítani akart pártod ideológiája?

.

Találjad ki az ideológiát, tűzz ki elérhető célokat ez alapján, tedd közzé - és meglátod, akinek tetszik, jelentkezni fog pártodba akkor is, ha nem tud erről a portálról, amin most kérdezel!

Párt alapításának gazdasági vonzata van, ezt keresd a neten.

Segítséget csak szimpatizánsoktól várhatsz, ám amíg nem tudnak pártodról, nem is szimpatizálhatnak vele.

2018. ápr. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
75%

"A Fidesszel szemben? Felesleges."


És emiatt a beidegződés miatt nem lesz leváltva. Igenis lehetséges.

2018. ápr. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

#3

Pont annyira lehetséges, mint Lukasenkát leváltani Fehéroroszországban vagy Putyint Oroszországban.

2018. ápr. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem amit irtok és köszönöm. Sok program van a fejemben amik elérhetők és szerintem kellenek. Azt nem tudom hol toborozzak? Ezért irtam ide akit esetleg érdekelne és tudna is segiteni benne nekem. Ami lényeges az biztos hogy az oktatás (semmit sem ér az biztos) a másik én szivemszerint visszahoznám a katonaságot nem feltétlen 3 évre de ha ez igy folytatódik nem tudom mi lesz a mai srácokból, az egészségügy azt meg inkább hagyjuk borzalom, a rendőrségnél megszüntetném azt hogy majd megyünk ha vér folyik. Ez miatt van annyi családon belüli erőszak stb. Szóval elképzelés van de nem tudom hogy álljak hozzá. Tudom hogy be kell iktatni de kell pár ember aki ér is valami már komolyan is gondolja, és mivel a nulláról indulnánk nem egyszerű. Kell a támogatás
2018. ápr. 20. 09:12
 6/6 anonim ***** válasza:

"Azt nem tudom hol toborozzak?"

Ne toborozz!

Tedd közzé sokakat érdeklő programodat, ha tetszik a nagyközönségnek, önként jelentkeznek! - toboroznod sem kell, csak válogatnod.

2018. ápr. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!