Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek Orbánék rendessen...

Hosssszú kérdése:

Szerintetek Orbánék rendessen irányitják az országot? Nem csapnak be minket? Nem zsigerelnek ki minket anyagilag? Szerintetek drasztikussan emelkedö árak tényleg azt jelzik, hogy rendbe mennek a dolgok?

Figyelt kérdés

#kormány #Orbán Viktor #áremelés #drasztikussan #anyagilag.
2018. aug. 25. 18:34
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
37%
Drasztikusan emelkedő árak? A 90-es években álmodni se mertünk erről a 3 százalékos "drasztikus" inflációról. Amúgy lehetne jobban vezetni az országot, vannak gondok.
2018. aug. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
31%

Nem, a drasztikusan emelkedő bérek jelzi, hogy rendben mennek a dolgok. :)


Az infláció hosszú évek óta az ideális 1-3% körül mozog.

2018. aug. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
57%

A Kádár rendszerben helyes volt az hogy a közösből osztogatás történt? Még ma is nyögjük az adósságot. És az helyes ha napjainkban a gazdag vállalkozók számára történik osztogatás támogatások formájában? Kik fogják megfizetni mások gazdagságának az árát, tán a gazdagok? Még az ide települt autógyárak is kapnak támogatást és adókedvezményeket amiért kizsákmányolják a magyar munkaerőt. Mindez lehet hogy még nagyobb fejetlenség lesz mint ami a Kádár rendszerben történt.

Napjainkban gyakran mondják nekem azt, hogy ha tudtam előre hogy a Kádár rendszer osztogatásainak nem lesz jó vége akkor miért nem szóltam. Először is kinek szóltam volna? Másrészt meg épp úgy süket fülekre talált volna ahogy a most írt soraim is.

2018. aug. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
65%

#3-nak:

Nem talált volna süket fülekre! Nyertél volna egy Szibériai jutalom-üdülést! :)

2018. aug. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
33%

Igen, mert a soraid ostobaságok.


Az eladósodási rátánk a 2010 közepén meglévő 85%-ról mára 70% körülire csökkent, és tovább csökken, nagyon alacsony kamatlábakkal tudjuk finanszírozni az országot.

2018. aug. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
34%
Jobban élünk mint valaha. Aki eddig évekig, évtizedekig tanult, hajtott, dolgozott, az most kezd jól élni.
2018. aug. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
64%

Ha jól menne nem vásárolnák fel az összes médiát bemondatni 5 percenként, hogy jól megy.

És fura mód a választási kampány is a migránsokra épült, nem a dübörgő gazdaságra :)).

2018. aug. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
75%
Orbánéknak piszok nagy szerencséjük van, h ilyen világgazdasági konjunktúra idején vannak kormányon. Ha egy új recesszió, akkor derül ki mit is csináltak a gazdasággal. Nekem mindenesetre nincsenek illúzióim...
2018. aug. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
76%

# 5


77,8%ról csökkent 2017 végére 73,6%ra

2018. aug. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
És vannak akik még hisznek a mesékben és képtelenek elfogadni a rut valoságot. Sajnálatra mélto.hát ha nektek ez jó meg is érdemlitek
2018. aug. 25. 19:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!