Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fideszesek! Szerintetek is...

Fideszesek! Szerintetek is mindenki hazaáruló, aki nem fideszes, vagy csak a kormány gondolja így?

Figyelt kérdés
Tényleg csak fideszesek válaszát várom.
2018. szept. 15. 11:26
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Igen!!!888 meg sorosista kommunista euista nemzetgyűlölő nemzettörlők is!888


De itt nem lesz migráncs! Nem küldi ide a soros azt a 147 milliárd arab terorista migráncst hogy letarolja gazdag felylődö országunkat!!!

2018. szept. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem hazaáruló, aki nem Fideszes.
2018. szept. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%

Honnan vetted ezt a baromságot hogy a kormány így gondolná?

A szokásos eljárásotok: mondasz valami hazugságot, ami jó sértő, bántó, majd felháborodsz rajta és számon kéred a fideszeseken.

NEM mondtak ilyet és nem is fognak ilyet mondani, mert nem is gondolnak ilyet!

2018. szept. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem Orbán Viktor csak mostani, Sargentini ügyet megelőző és azt követő hazaárulózása elég jó kiindulópontja ennek a meglátásnak. És mivel a magyar emberek öléggé szép nagy része is megszavazná a Sargentini jelentést:


[link]


a hazaárulónak titulálás egyenesen száll tovább rájuk, nyilván.

2018. szept. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdés motívációját. Miért függne össze a hazafiság a pártpreferenciával? Természetesen nem hazaáruló, aki nem a Fidesz-KDNP pártszövetségre szavaz, vagy legalábbis nem ettől az. A kormány sem mondta ezt soha egyébként.
2018. szept. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hadd értelmezzen a kérdést! Te most próbálsz egy olyan kontextust építeni, amiben a fideszesek annyira buták és ítélkezőek hogy bárkit, aki nem fideszes kommunistának és hazaárulónak minősítenek? Mi ezzel a szándékod? Miért jó ha így állítod be?
2018. szept. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
Csak azok akik, hazájukat mosolyogva idegen kézre adták!
2018. szept. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem hazaáruló, csak a média befolyása alatt áll.

Majd az RTL kormány megmutatja hogy kell ezt csinálni.

2018. szept. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem. De a kormány is csak azokra a képviselőkre/pártokra érti ezt amelyek megszavazták azt a szart (MSZP, DK)
2018. szept. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!