Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Más is rájött arra, hogy...

Nemzeti_Harcos kérdése:

Más is rájött arra, hogy Gyurcsány Ferenc, és pártja, a Demokratikus Koalíció az egyetlen megoldás?

Figyelt kérdés

Én nagyon sokáig nemzeti radikális voltam. Először MIÉP-es, utána Jobbikos. Annak idején tüntettünk Gyurcsány ellen, hallgattuk a Kárpátiát, stb. Aztán szépen lassan elkezdett a Jobbik néppártosodni, és egyre többen csalódtunk benne. Akkor áttértem a Fidesz-KDNP-hez, és Orbán Viktort kezdtem el támogatni markáns bevándorláspolitikája és keresztény erkölcse miatt.


Azonban szép lassan rájöttem, hogy Orbán egy szélhámos, és csak lejáratja a nemzeti radikalizmust! Képmutató, álkeresztény, és a tömegek beveszik, amiket mond. Ennek a felismerésnek köszönhetően szép lassan a teljes jobboldalból és nemzeti radikalizmusból elkezdtem kiábrándulni.


Ekkor kezdtem szétnézni, hogy milyen más pártok vannak a palettán! A legtöbb ellenzéki pártban belháborúk dúlnak, semmi egység nincs bennük. Egyetlen egy párt áll teljes egységben, az pedig a Demokratikus Koalíció. Bevallom, eleinte ódzkodtam Gyurcsány személyétől, de aztán meghallgattam a teljes legendás őszödi igazságbeszédet, és rájöttem, hogy ez az ember lehet az az erős vezető, akire az országnak szüksége van. Egy igazi félreértett hazafi, és szerintem a legtöbb nemzeti radikális jól tenné, ha Gyurcsányt kezdené támogatni. Van egy tiszta koncepciója Magyarország felvirágoztatására, és a lejáratókampány ellenére egy igaz hazafi, nemzeti érzelmű, szenvedélyes politikus.


Ti mit gondoltok?



2018. okt. 8. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%

Semmivel se nagyobb gáz Gyurány pártja, mint a fidesz.

Sőt...

2018. okt. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
A fidesz is egyet ért veled. Ezért mindig próbálják is lejáratni. Akitől nem tartanak, azt nem is akarják lejáratni, kár rá időt, energiát pazarolni. Gyurcsány lejáratására viszont mindig van idő, energia.
2018. okt. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%
Értem az iróniát.
2018. okt. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szépen körbemész, meglátogatod a szatócsboltokat, egyiknél molyos a liszt, másiknál a molyok kirágták a szövetet, harmadiknál avas a szalonna, érdekes módon mindegyiknek palotája van, meg testőrsége, te meg viszed haza a molyos lisztet a földszinti lakótelepibe.
2018. okt. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos,hogy ebben az országban egyedül Gyurcsány az,akinek van egy olyan kiállása,amitől félnek a másik oldalon.
2018. okt. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát, öreg, hacsak nem trollkodsz, meglehetősen nagy szélkakas vagy. És még dicsekszel is vele. Nemzeti radikálisként eljutni Gyurcsányig - a jellemtelenség netovábbja.
2018. okt. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem értette félre senki, aki érti a politikát. Pontosan tudja, miképpen lett milliárdos, miképpen képviseli a hazáját, és mit adna el egy tál lencséért (ahogy néhányszor már megtette).

Annyi azonban igaz, hogy ma két profi politikus van: Orbán és Gyurcsány. Úgy tűnik, valaki nagyon hatékonyan elátkozta ezt az országot. A nagyon elkeserítő helyzetre azt mondják: rossz szomszédság török átok. Ennél csak az a rosszabb, ha nem a szomszédság rossz, hanem a család belseje. Belülről lehet igazán hatékonyan rohasztani, ha valakinek ez a szándéka.

2018. okt. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Gyurcsány lehet jelenleg az egyetlen aki leváltja az Orbán- bandát. Ez tény.
2018. okt. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azt, hogy kb. minden politikus ugyanolyan. Abban érdekeltek, hogy minden döntést ők hozzanak meg, holott olyan világban élünk már évek óta, hogy lehetne sokkal közvetlenebb demokrácia is, úgy hogy pl. kormányzati ügyfélkapun témákat vethetnének fel az emberek, ott helyi (ha helyi ügy) vagy országos szavazásra is bocsátanák, ha megszereznék az ehhez szükséges szavazokat.
2018. okt. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Aki ennyire biztos abban, mi a tény, és nem hajtja végre, arra csak annyi mondható: nem tudja miről beszél.


Nem minden politikus ugyanolyan. Hogy ugyanolyannak látszik, az egy másik dolog. Mert a „látszat” nem a politikus, hanem annak a képzete, aki annak látja. Bizony abban érdekeltek, és nagyon rossz néven venném tőlük, ha nem így lenne. Gondold csak el. Odarakjuk őket, hogy döntsenek, ők meg másban érdekeltek és nem teszik. Ennél csak azt venném jobban zokon, ha az ország ügyei népszavazáson dőlnének el. Képzeld csak el, egy térdműtét elég bonyolult, de egy ország jó irányításához képest mégis egyszerűbb, viszont a te térdedet népszavazáson döntik el, miképpen műtsék. Vagy ne, mert fölösleges.


Bonyolult dolgokat kellően felkészült szakembereknek kell eldönteniük, irányítaniuk! Azonban azt sem könnyű eldönteni, ki a megfelelő szakember, akinek ezen felül jelleme is van. Éppen ezért fontos az ellenőrzés. A politikus ellenőrzése. De a társadalomnak ez nem akaródzik. Leginkább azért, mert nem is tudja, hogy tennie kéne – a felelősség áthárítása mindig kényelmeseb!

2018. okt. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!