Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Vona Gábor távozásának valódi...

Vona Gábor távozásának valódi oka?

Figyelt kérdés

Ugye megígérte, hogy távozik, ha a jobbik nem nyeri meg a választást. Ez igy is történt, ígéretét is tartotta, viszont biztos voltam benne, hogy utána újra elindul a pártelnökségért. Azonban sokak meglepetésére végül távozott a Jobbiktól es a pártpolitikától, de mi lehet ennek a valódi oka?

Most vlogolgat, de ahogy nézem az adásokat, szóba került pl. a választási csalás gyanúja, ahol Vona egyértelműen kijelenti, hogy nem történt csalás. Ez nem igy van, volt olyan választókörzet, ahol jobbikos szavazatokat írtak át egy mas random párthoz. Vona ezt tudja, mégsem próbálta kihasználni a helyzetet. Ebből arra a következtetésre jutottam, hogy esetleg fenyegetés érte a családját, vagy szimplán csak fél.

A masik teóriam, hogy a Fidesz csúsztatott neki egy jelentősebb összeget. Hiszen Vona nagyon jol bánik a szavakkal es jol meg tudta teremteni a kapcsolatot a választókkal es el tudta adni a jobbik programját, talán ez tette ot a Fidesz legnagyobb ellenségévé es félő volt, hogy esetleg nagyobb támogatottságra is szert tesz a jobbik, igy kénytelenek voltak fizetni Gábornak. Máskülönben mi lehet a magyarázat, hogy egy családapa, aki eltartja a családját, önként lemond parlamenti mandátumáról es egyben a milliókról amit képviselőként kaphatott volna?



2018. dec. 21. 08:21
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
soros leváltotta. kihozta a maximumot magából
2018. dec. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Unalmas évekig próbálkozni Orbán leváltásával minden eredmény nélkül. Szél, Bajnai, Mesterházy... Addig sem bírták a frontot, amíg Vona. Csak Gyurcsány marad örökre.
2018. dec. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Betartotta a szavát. Ilyen bszott egyszerű
2018. dec. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

"Hiszen Vona nagyon jol bánik a szavakkal es jol meg tudta teremteni a kapcsolatot a választókkal es el tudta adni a jobbik programját0"

Jah olyannyira hogy az ő ideje alatt háromszor lett fityesz 2/3. Talán egyszerűbb lenne elfogadni a valóságot. Vona mindig is fideszes volt. Az egész jobbik projekt arra kellett, hogy valaki az ellenzékben is képviselje a fideszt. Volt 1-2 igazi fasiszta a pártban akik egy idő után túl nagy befolyást szereztek és jobb volt inkább lehúzni a rolót. Ennyi történt.

2018. dec. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#3: Persze, Vona a szent, szinte látni a glóriát a feje fölött. Sose lopott volna. Persze az mar mas kérdés h a szimpatizánsok által küldött pénzt nem a büntetésre költötte a jobbik, amire valójában is szantak, hanem plakátokra..ezek utan hogy higgyem el, hogy úgy bannanak kormányon az adókkal es az EU-s pénzekkel, ahogyan az elvárható? Vona felelőssége, vagy balek volt hogy nem vette eszre (amit erősen ketlek) vagy ő szorgalmazta, hogy igy történjen.


#4: Jol elérte az embereket es megtalálta velük a közös hangot, azért ne felejtsük el, hogy 19% megis összejött a jobbiknak. Az ok, hogy nem nyertek, a diktatorikus rendszer miatt van, ami kezd kiépülni. Hogy Vona a Fidesz embere lett volna, azt erősen kétlem. Ahhoz túl messzire ment es túl sok olyan fideszes gaztettet ásott elo, ami szerencsétlen korulmenyek között esetleg a Fidesz vesztét okozhatta volna. Ekkora kockázatot felesleges lett volna vállalniuk. Eleve ott volt Gyurcsány es az MSZP, aki az ellenzéket hitelteleitette el, nem volt szükség egy újabb fideszesre, aki tovább bontja az ellenzéket. Ezen mar nem is volt mint szétzilálni.

2018. dec. 21. 11:51
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezen én is gondolkodtam. Szerintem látta előre a bukást. Nem a választási bukásra gondolok, hanem arra, ahogy ma a Jobbik kinéz. Gyakorlatilag elemeire hullik és a miép sorsára jut. Szerintem a következő választásra már be sem fognak jutni. Látta ő már akkor is, hogy ez már csak egy süllyedő hajó. Innentől már csak lejjebb megy a Jobbik.
2018. dec. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
A Jobbik azt mondta, hogy arra gyűjti a pénzt és kéri a támogatást, hogy el tudjon indulni a választáson. Az, hogy az ASZ végül a pénzt a választások után hajtotta be a Jobbiktól amit törvénytelenül vettek el még nem hazugság a részükről.
2018. dec. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A Jobbik régi gárdája (a sok szélsőséges) tényleg elhitte, hogy nyernek a néppártosdi eljátszásával, és majd a hatalomból mindenkinek jut egy darab konc. A bukás után vad dühöt éreztek Vona iránt.
2018. dec. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon meghurcolta a média. Csodáltam, hogy addig is bírta. Nagyot csalódhatott az emberekben is. Ő folyamatosan változik. A tagság azt a részét is megértem, akik nem tudták elfogadni az új irányelvet. Furcsa, hogy nem vesz részt még a tüntetéseken sem.
2018. dec. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ò, szegény, folyamatosan változik...és csalòdott az emberekben...Veszek egy 100-as papìrzsepit
2019. máj. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!