Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi az álláspontja a Mi Hazánk...

Mi az álláspontja a Mi Hazánk Mozgalomnak a túlóratörvénnyel kapcsolatban? Részt vettek ők is a mai tüntetésen?

Figyelt kérdés
2019. jan. 5. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom, ma részt vettek-e, de ők voltak az egyetlen ellenzéki párt, amelyik bent maradt a szavazáskor, ill. karácsony előtt semmiféle tüntetést nem szerveztek, de más akcióról, vagy akár csak állásfoglalásról se tudok.

Ennek alapján erős a gyanúm, hogy ők (és a kezükben levő kuruc.info is) keményen másznak Orbán alá, hogy a fenekét a nyelvükkel elérhessék.

2019. jan. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Nem vettek részt a tüntetéseken. Egyiken se. És 99%-ban egyetértenek a Fidesszel. Vagy ők akarnak lenni az KDNP, hogy koalícióban több jusson, vagy ők akarnak lenni az új fidesz.

Szerintem az első, bár arra is kicsi az esély hogy a fidesz tök feleslegesen megossza a hatalmát és belemenjen egy hármas koalícióba.

2019. jan. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%

Nem vesznek részt a szivárványkoalícióban, de vannak ötletek:


[link]


Azért ne tessenek hazudni a hozzászólok, ha nem olvasnak utána. Azt hiszem nem tévedek, hogy a kérdező nagyon szeret a Mi Hazánkkal foglalkozni, ami egy alig mérhető párt..

2019. jan. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

Az idézett linket elolvastam, erről már értesültem annak idején.

Nos, ez egy nagy nulla, pláne attól a párttól, amelyiknek az elnöke azt állítja, hogy részt vett annak idején a 2006-os összecsapásokban is. Most meg egy tüntetést se mer/tud szervezni?

És mi az a "saját tiltakozó akció a szavazás idejére"? Mit csináltak? Semmit!

Áderhez fordulni, hogy ne írja alá, az pótcselekvés. Majd attól nem fogja aláírni, hogy a Mi Hazánk erre kéri. Orbán meg arra kéri, hogy írja alá. :DDDDD

2019. jan. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
Nekik a szabadidejüket orbán osztjaa be a megalakulásuk óta. A kurucinfón sincs már orbánozás, sőt nyomják a kormánypropagandát....
2019. jan. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
Van bennük annyi tartás, hogy ne vonuljanak fel közösen a szemkilövetővel.. ezt ha valaki annak könyveli el, hogy a Fidesznek nyalnak ott elég nagy baj van. Bár ellenzéki oldalon alakult inkább az ki, hogy "aki nem velünk az ellenünk" .
2019. jan. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Óvatos kritikát mertek megfogalmazni, mint Lázár elvtárs, amolyan igazi belső ellenzékként. Nem szeretnék, ha pártelnökük Vitya elvtárs megorrolna rájuk.
2019. jan. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
38%
"ellenzéki oldalon alakult inkább az ki, hogy "aki nem velünk az ellenünk" - segítek, kormánypártot akartál írni csak összekeverted. Vagy legalábbis én úgy hallottam hogy a Fidesz az aki bárkire aki kritizálja az ámokfutásukat vagy csak nem ért velük egyet az "Sorosbérenc migráncssimogató libsi hazaáruló gyúrcsányista". Más szemében a szálkát, magadéban a mestergerendát sem veszed észre, elvtárs?
2019. jan. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!