Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért nem érti meg az MSZP és...

Miért nem érti meg az MSZP és a DK, hogy ők minden tüntetés legnagyobb hátráltatói?

Figyelt kérdés

Az MSZP és a DK ( Gyurcsány ) már bizonyítottak. Korruptak voltak, nem számított az emberek véleménye, kizsákmányoltak és eladták az országot. Nem véletlenül kapott 2/3-ot 2010-ben a fidesz ( persze a válság rásegített ), mindenképp el akarták takarítani.

És most szervezik az összellenzéki tüntetéseket, egységes ellenzéket, stb, mégse támogatják sokan? És miért? Az MSZP és a DK miatt. Én, mint pártatlan, de inkább baloldali beállítottságú ember, hamarabb engednék a jobbiknak, mint az MSZP-nek. Hamarabb fognék össze a Liberálisokkal ( mint mondtam, pártatlan, független, de inkább baloldali beállítottságú vagyok, és a baloldali nem egyenlő a liberálissal ) vagy az LMP-vel, mint a DK-val, hogy újra kormány közelben legyen Gyurcsány.

És több tízezren vannak akik így gondolják. Az MSZP, a DK mindent hiteltelenné megy. Elveszik az egész eredete, a társadalmi cél, és fokozatosan újra az kerül előtérbe hogy kormányváltás, és ők legyenek kormányon.

Ezt az MSZP és a DK miért nem érti meg? Miért nem ismerik be, és tűnnek el a történelem süllyesztőjében?


2019. jan. 9. 11:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
17%

Kérdező! elvagy te tévedve, a DK hogyvolt korrupt mikor még soha nemvolt kormányon?

Az MSZP meg leépítette az összes régi korrupt politikusát.

A tüntetéseken meg mindenki ott lehet aki egyetért a tüntetés céljaival.

Pont erről szól az az ellenzéki együttműködés ami az ország érdekében végre kimondta hogy mindegy hogy ki honnan jött egy a tábor az országért a népért felesküdtek, és ez szerintem jó.

2019. jan. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
DK=GyF ennyi! És ez elég is.
2019. jan. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1# az MSZP leépítette az összes politikusát? Nagy részük párttag maradt, csak más került vezető szerepbe.

A DK pedig Gyurcsány pártja. Az egyetlen párt, amire én is azt mondom, hogy nembaj hogy nem bizonyított, nem is kell megnézni. Gyurcsány vezeti, ő pedig már bizonyított.

2019. jan. 9. 11:29
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Értik ők, csak leszarják. Már Botka is megmondta amikor lemondott az MSZP miniszterelnök jelöltségéről, hogy ezek a pártok nem leváltani akarják a kormányt, csupán néhány mandátumot akarnak szerezni. A Fidesz trójai falovai ezek.
2019. jan. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Koplárovics Béci ***** válasza:
84%

"Kérdező! elvagy te tévedve, a DK hogyvolt korrupt mikor még soha nemvolt kormányon?"


Ki is a vezetője?


"Az MSZP meg leépítette az összes régi korrupt politikusát."


Hogy mindet, azt kétlem, de a kidobott MSZP-sekből lett a DK...

2019. jan. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

érteni értik ezek. És valóban erre már több ellenzéki politikus is felhívta a figyelmet.


A legszánalmasabb az hogy az mszp és a dk kampányol az európaiság mellett pedig a kormányzásuk mindenre hasonlított csak az úniós politikához nem. Ugyan úgy az oroszokkal bratyiztak stb. Ott van például PAKS II - is. Ami MSZPs tervezet volt mégis nekimennek.

2019. jan. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

Ha összefogtok, az a baj, ha nem fogtok össze, az a baj.

Mindenesetre én megiszok egy kávét.

2019. jan. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%
Amit a kérdezö tesz az az alapvetö Fidesz taktika. (Bár nem ök találták fel!!) Probálja megosztani az egyébként is nehezen alakulo egységet. Ma ez a kakás, holnap a következö. (Biztosan kap O1G-töl egy Gundel menüt érte.)
2019. jan. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
43%

Nem fognak neked a háttérben maradni, amikor látják, hogy történik valami. Próbálják meglovagolni ők is a dolgot.

Nem is értem, hogy gondolod, majd nyugodtan végignézik, ahogy nélkülük döntik meg a Fideszt, ők meg kimaradnak az új kormányból?

2019. jan. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
20%

Képzelődsz vagy uszítani akarsz. A szavazótáboruk megvan, a tüntetéseken mindig részt vesznek, senkit nem jelezte sehol, hogy ő menne csak ott az MSZP is. Még a DK-sok is mindig látványosan ott vannak pedig ők nagyon kevés számú szavazóval rendelkeznek az MSZP-hez képest.

Inkább el kellene kezdeni demokráciában gondolkodni a Fidesz és a Jobbik szavazótáborának is végre. Tudniillik egy demokráciában akinek van annyi szavazója, amennyi bejuttatja őket a parlamentbe annak minden joga megvan bárhol ott lenni sőt ott is kell lennie mindenhol, hogy képviselje azt a tömeget aki őrá szavazott. De itt is annyira az látszik, hogy a mai napig kizárólag a bukott baloldal tiszteli az emberek demokratikus jogait és csak ők képzelik el a kormányzást valamiféle népakarat mentén. A többi párt mind le akarja nyomni az emberek torkán azt amit ő akar vagy jónak hisz.

2019. jan. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!