Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Milyen lenne Szél Bernadett...

Milyen lenne Szél Bernadett miniszterelnöknek?

Figyelt kérdés
Beengedné ide a csóró / iszlám menekülteket? Összeveszne valahogy az orosz vezetéssel? Milyen nagy projektet indítana?
2019. jan. 14. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Ahogy a MAF(idesz)FIA már megmondta a túlóratörvénnyel kapcsolatban mentegetőzésként: a leves próbája az evés.

Amíg ez az ellenzék nem volt hatalmon, addig ne próbáljuk már meg azt jósolni, hogy nem menne nekik a kormányzás. Szerintem menne, de duplán nehéz lenne nekik mert meg kellene küzdeniük a MAF(idesz)FIA lejárató és gáncsoló kampányaival is.

Ne felejtsd el, hogy a MAF(idesz)FIA-hoz hasonlóan aljas, álszent gonosztevővel még nem nézett szembe egy kormány se.

A MAF(idesz)FIA terjeszti azokat a hamis híreket, hogy az ellenzék nem tudná vezetni az országot és beengedné a migránsokat. Azokat a migránsokat, amiket a MAF(idesz)FIA kampányát is megtoló Finkelsteinék csábítottak ide 2015-ben és azóta már egyre kevesebben jönnek. Ahogy a MAF(idesz)FIA már megmondta a túlóratörvénnyel kapcsolatban mentegetőzésként: a leves próbája az evés.

Amíg ez az ellenzék nem volt hatalmon, addig ne próbáljuk már meg azt jósolni, hogy nem menne nekik a kormányzás.

A MAF(idesz)FIA terjeszti azokat a hamis híreket, hogy az ellenzék nem tudná vezetni az országot és beengedné a migránsokat. Azokat a migránsokat, amiket a MAF(idesz)FIA kampányát is megtoló Finkelsteinék csábítottak ide 2015-ben és azóta már egyre kevesebben jönnek.

2019. jan. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Nah akkor még egyszer, hogy a nagyon gyengeelméjűek is megértsék: a "csóró / iszlám menekültek" nem akarnak ide jönni.
2019. jan. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Beengedné ide a csóró / iszlám menekülteket?"

Nem.


"Összeveszne valahogy az orosz vezetéssel?"

Nem haverkodna velük, de nem veszne össze se szerintem.


"Milyen nagy projektet indítana?"

Nem tudom, olvasd el az LMP választási programját.


De tekintve hogy most párt nélkül van, így nem lesz miniszterelnök, és valószínűleg képviselő is csak most utoljára.

2019. jan. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#2: Lehet hogy nem akarnak ide jönni, de nem feltétlenül ők döntik el hogy hol fogadják őket. Attól hogy ők nem ide akarnak jönni, még simán ide toloncolhatják őket.

Szél Bernadett szerintem alkalmas lenne miniszterelnöknek. Amíg az ellenkezőjét be nem bizonyítja, addig én így gondolom.

A kormányzása alatt szerintem nagyobb hangsúlyt kapna a környezetvédelem, növekedne a megújuló energiatermelés, elképzelhető hogy leállítaná Paks 2-t. Az oroszokkal megtartaná a tisztes távolságot, maradna egy semleges, se nem túl közeli, se nem ellenséges kapcsolat. Csatlakozna az Európai Ügyészséghez. Fejlesztené az oktatást, egészségügyet (bár hogy pontosan hogy azt nem tudom, mert konkrétumokat erről nem hallottam). Feltehetően bevezetné a többkulcsos adózást, elképzelhető hogy ÁFÁt csökkentene.

Az illegálisan érkező migránsokat szerintem nem célja beengedni, de egy bizonyos számú kvótába szerintem belemenne.

Magyarország EU-n belüli megítélése feltehetően sokat javulna.

2019. jan. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
8%
Széltyúk
2019. jan. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!