Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Boross Péternek igaza van?...

Boross Péternek igaza van? Itt az ideje rendbetenni a történelmünket?

Figyelt kérdés

Boross Péter hazánk egykori miniszterelnöke nyilatkozott pár napja a HírTV-ben az MTA és a magyarság kutató Intézettel kapcsolatban. Örömmel és egyben meglepetéssel hallgattam. Olyanokat mondott, amikről régen hallottam, de még nem találtam rá tankönyvekben. A származásunkat kellene rendbe tenni végre mondta. Szerintem teljesen igaza van ! Miért nem trütént eddig még meg?


Olyan elavult elméleteket tanítanak iskolánkban, mint finnugorizmus, amit a Habsburgok találtak ki hogy elvegyék nemes eredetünket. Mi ősz Szumér-szkíta gyökerekkel rendelkezünk. Azt is hallottam, hogy kettős honfoglaláűs lehetett és közünk van a keltákhoz (Kovács Magyar András villamosmérnök szerint).

Prof. Badiny Jós Ferenc előadásait meg lehet hallgatni erről https://www.youtube.com/watch?v=_rGqrcHlSYY


Nem lehet véletlen, hogy a ház szavunkhoz hasonló a német, angol hause szavak is. Nem véletlen, hogy a Nap egy nap alatt telik el, egy nap mulva kel fel ismét (Nap,nap). Ez csak a magyarban azonos sehol máshol ! Egyedül a mi nyelvünkben van belekódolva az univerzum értelme, hogy mind Istenek vagyunk és mind egyek vagyunk.


én IS (TE) is éN. = Isten. Azaz Én vagyok Isten. Amikor pertut iszik a magyar a történelemben biztos ismered, ha másbol nem a filmekből. Hogy is szól. Na Isten, isten. Azaz két isten koccint, mert mindkettő isten...


Nem lehetnek véletlenek ezek a professzor Badiny által bemutatott nyelvészeti jelentések. Nem lennék meglepve, ha amellett hogy az ősnyelv is magyar volt lenne földönkívüli eredetünk is. Most hogy ilyen elismert embertől, mint egy magyar miniszterelnöktől hallottam elkezdtem reménykedni. Mi a véleményed?



2019. febr. 10. 17:36
1 2 3
 1/25 hollófernyiges ***** válasza:
78%
Itt az ideje tudomány helyett erdedetmítoszokat fabrikálni.
2019. febr. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
79%
Az, hogy ez egy trollkérdés.
2019. febr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
79%

"én IS (TE) is éN. = Isten. Azaz Én vagyok Isten. Amikor pertut iszik a magyar a történelemben biztos ismered, ha másbol nem a filmekből. Hogy is szól. Na Isten, isten. Azaz két isten koccint, mert mindkettő isten..."


Nem tudom eldönteni, a kérdező ironizál vagy komolyan gondolja ezeket.

2019. febr. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
78%
A kérdező csak poénkodik, de az a baj, hog Boros meg nem...
2019. febr. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
73%
Én biztos, hogy ősz Szumér-szkíta vagyok, erről a családunkban öröklődő időskori ősz haj tanúskodik.
2019. febr. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
62%
Ennyi időd belefektetni egy kamukérdésbe.. Ennyire nincs életed?
2019. febr. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
81%
Igen, itt az ideje rendbe tenni a történelmünket. Lehetne mindjárt az ügynökaktákkal kezdeni, nem ilyen marhaságokkal.
2019. febr. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
46%

"Kovács Magyar András villamosmérnök szerint"

Gépészmérnökként mondom, hogy szerintem semmi közünk nincs a keltákhoz, se a sumérokhoz, se a szkítákhoz, a kettős honfoglalás pedig ökörség.

Ezzel szerintem le is lehet zárni a dolgot.

2019. febr. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
91%
Mint köztudott, az emberek éppen 90 éves korukban szoktak józan ítélőképességük és intellektuális teljesítőképességük csúcsán lenni...
2019. febr. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
86%
Boros a maga kacifántos élettörténetével inkább húzza meg magát.
2019. febr. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!