Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Meleg jobboldali szavazók! Ti...

Meleg jobboldali szavazók! Ti melyik pártra szavaztatok és milyen megfontolásból?

Figyelt kérdés
A kérdés abszolút nem kötekedő jellegű, szimplán érdekelnek a válaszok.

2019. febr. 18. 12:05
 1/6 anonim válasza:
30%
Én öt éve a Fideszre szavaztam, ezt ma már nagy hibának tartom. Tavaly jobb híján a kutyapártra. Nem találtam semelyik pártot sem méltónak arra, hogy odaixeljek, a kutyák legalább csinálnak valami tényleg hasznosat és kézzel foghatót is.
2019. febr. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
22%
A hazaáruló fidesznél csak jobb lehet bárki. Még Hitlerre vagy Rákosira is szivesebben szavaznék.
2019. febr. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Egyik pátra se szavaztam mivel egyik sem elfogadható.
2019. febr. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Én a Fideszre szavazom ezen túl mert megvéd az antiszemita Jobbik balos összefogástól akik szerint mi frusztráltak vagyunk és börtönben van a helyünk. Hajrá Fidesz!
2019. febr. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Az LMP-re eddig sose szavazták meg, tudom hogy pici és gyenge, de eddig nem látta senki mit bizonyithat, senki nem adott nekik esélyt


Az MSZP lopott viszont amikor kiderült rola akkor nem tagadta hanem igenis elmondták, hogy elrontották "nem kicsit, nagyon" ezt értékeltem mert kevesen ismerik el a hibát, persze igen ők se voltak külömbek de na, ez is valami


A Jobbik-nál jomagam is félek amikor ugye lekezték a románokat, majd a melegeket és minden számukra nem 100% magyar embert bebörtözni, megverni, ellehetetleníteni a helyzetük.


Oooh a Fidesz az a drága kormány (NEKÜNK DRÁGA!!) A NÉPNEK, mert mindenünk elveszi, átformálta, átnevelte az embereket, gyűlölöm, arra tanit mindenkit, hogy lopjon, csaljon, hazudjon, mert csak ugy érvényesülhet, ugy maradhat életben, a családja is ha van, amikor még a fiatal énjükre gondolok iszonyatosan roszul érzem magam, mert amit akkor mondtak az szuper volt, remény, de most... csak pusztulást látok, bizniszel Vikike az oroszokkal, amerikaiakkal, csak a népnek nem ad semmit, ez engem teljesen letör, pusztul az ország, és azt sajnálom, hogy ha más kormány lenne utánuk, lehetetlen dolguk lenne, mert mig a Fidesz hazudva adott pár forintokat és vett el láthatatlan több milliot addig egy uj kormánynak csakis MEGSZORITÁSOKKAL lehetne helyrehozni azt ami itt van.... és gyűlölnék őket az emberek mert hogy eddigis éheztünk és utána annyi lenne a külömbség hogy az uj kormánynak beis kéne ismerni hogy ez a megoldás, elmondja az igazat, hogy nincs semmi pénz azonnali lázadás lenne


Nem tudom kire szavazzak

Mindegyikben van rosz, de a Fidesz elérte, hogy soha a büdös életben ne bizzak meg bennük, bármi ami Vikikével kapcsolatos


Hallottam hogy mamár ugy mennek egyes emberek hotelekbe nyaralni hogy megkérdezik Fidesz tulajdonba van-e, mert ha igen akkor átmennek másikba, és ezt családtagom mondta, aki hotelban takarit, hogy a vendég oda ment és nem is köszönt hanem kérdezte kié a hotel. Durva hogy itt tartunk.


Nem tudom kire szavazzak :( de reményt szeretnék, szavazni szeretnék mert én szeretnék változást, én nem akarok lemondani az országrol, mert szeretem magyarországot, mert ez egy csodás hely, sok lehetőséggel, plturisztika, meg nemzeti parkok, erdők, stb

2019. febr. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%

"Az MSZP lopott viszont amikor kiderült rola akkor nem tagadta hanem igenis elmondták, hogy elrontották "nem kicsit, nagyon" ezt értékeltem mert kevesen ismerik el a hibát, persze igen ők se voltak külömbek de na, ez is valami"


Sosem ismerték el, az a beismerő vallomás belső körökben hangzott el nem pedig a nép elé kiálva. Nagy külömbség van a kettő között

2019. febr. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!