Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Jobbikkal kapcsolatban...

A Jobbikkal kapcsolatban számos felháborító hangfelvétel látott napvilágot, veszíthetnek-e sok szavazót, illetve mennyire kerül veszélybe a baloldallal történő együttműködés folyamata?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2019. febr. 22. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Már így is sok szavazót vesztettek a balosokhoz való dörgölőzéssel....
2019. febr. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Nem hiszem.

Ahhoz túl átlátszó és izzadságszagú a fidesz lejárató háború.

Annyit érhetnek el vele hogy az ingadozó fodeszeseket megtartsák mert ők még talán elhiszik a fidesz propaganda szennyet.

2019. febr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"Ahhoz túl átlátszó és izzadságszagú a fidesz lejárató háború. Annyit érhetnek el vele hogy az ingadozó fodeszeseket megtartsák mert ők még talán elhiszik a fidesz propaganda szennyet."

????

Nem értem milyen propagandáról beszélsz, az Index és a HVG cikkeit linkeltem be, ezek független, kormánykritikus újságok.

2019. febr. 22. 21:46
 4/8 anonim ***** válasza:
61%

Ember 2010es cikk jó hogy nem már 1848bol hozol cikket .... Azóta sok minden változott. Viktorkatok hányszor is forgatta a koponyeget amit ti azzal magyaraztok, hogy alkalmazkodnak a politikához?!


Ennyire fel a fityisz hogy az ellenzék több képviselőt küldhet majd az EU parlamentbe?

2019. febr. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem akit a választások előtt a Jobbikra zúdult szenny (Vona iszlám + homokos + pápagyilkos + nyugdíjasgyűlölő...) nem tántorított el a Jobbiktól, annak ez már meg se kottyolt.
2019. febr. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Ember 2010es cikk jó hogy nem már 1848bol hozol cikket ...."

2019-es cikk mind a kettő, ezek a felvételek igaz, hogy évekkel ezelőtt készültek, de most kerültek nyilvánosságra.


"Azóta sok minden változott."

Persze, ezek mind felejthető apróságok, egy kis zsidózás és a melegek szidása. Pár év eltelik és már nem is számít, hogy valaki ilyen kijelentéseket tett, semmilyen következménye nincs. Az oroszokkal is nyugodtan barátkozzunk, eltelt azóta 29 év, hogy elmentek innen.

2019. febr. 23. 13:36
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen és nem a fidesz barátkozik nagyon putyinnal meg erdogannal? Amikor ők a legnagyobb liberálisok voltak valamikor....


Magyarországon amúgy meg elég nagy rasszizmus és antiszemitizmus jellemző szóval ne csodálkozzon h voltak olyan kijelentések....

És 2010 mikor volt már hmm? A fidesznek bezzeg el lehet nézni h egyszer kommunista egyszer liberális egyszer polgári egyszer nemzeti egyszer meg náci....

2019. febr. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"Igen és nem a fidesz barátkozik nagyon putyinnal meg erdogannal? Amikor ők a legnagyobb liberálisok voltak valamikor...."

Te most komolyan azt hiszed, hogy én fideszes vagyok, mert elítélem egy jobbikos homofób és antiszemita kijelentéseit?

Pont azért hoztam fel az oroszokkal történő barátkozást példának, mert arra úgy hivatkoznak a fideszesek, hogy ezek az oroszok már nem azok az oroszok, akik ellen annak idején ők harcoltak, azóta eltelt közel 3 évtized.

Nincs olyan, hogy eltelt 1 évtized és akkor már elfogadható egy múltbéli rasszista, antiszemita, homofób kijelentés. Lehet ezzel egyet nem érteni, de attól még kultúrkörökben ez elfogadhatatlan dolog.

2019. febr. 23. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!