Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A nagy magàt nemzetinek tarto...

Hosssszú kérdése:

A nagy magàt nemzetinek tarto Fidesz miért szavazta le,2020 trianon emlék évet?

Figyelt kérdés

2019. márc. 9. 10:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%

https://www.youtube.com/watch?time_continue=46&v=msoH3NCVehg


Tartózkodott a fideszesek túlnyomó többsége. Szerintem a Fidesz így is eléggé támogatja a határon túliakat a szavazatokért cserébe, nem kell túltolni a dolgot. El kell felejteni a múltat és a jövőbe nézni, úgy se kapjuk már vissza azokat a területeket.

2019. márc. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Kicsit dolgozhattál volna még ezen a mondaton, hogy nagy nemzetiként ne röhögtesd ki magad.
2019. márc. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De mégis le szavazták vagy nem? Amugy miért nem kaphatnánk vissza? Ez szerintem nem a határon tuliak támogatásárol szol.Felvidéki magyar vagyok.
2019. márc. 9. 13:00
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Például mert nem attól lesz nemzeti valaki hogy trianonozik.
2019. márc. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mégis mitöl ?
2019. márc. 9. 13:59
 6/14 anonim ***** válasza:
40%

"De mégis le szavazták vagy nem? Amugy miért nem kaphatnánk vissza? Ez szerintem nem a határon tuliak támogatásárol szol.Felvidéki magyar vagyok.

"


Hányszor kell még elmondanom hogy a trianoni békeszerződést a második világháború utáni szerződés felülírja? Na meg azóta már többször is beleegyeztünk hogy nincs területi követelésünk a szomszédos országokkal szemben, legutóbb mikor nátóba csatlakoztunk és akkor is amikor az únióba

2019. márc. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát nekem azért mégis csak volna.Sajnos nagyon sok hitvány hazaárulo /ember/ van.
2019. márc. 9. 23:05
 8/14 readymix ***** válasza:
32%
Trianont megérdemeltük. Akkor is a rossz oldalon álltunk és utána még meg is ismételtük a hülyeségünket a II. világháborúban. Fölösleges siránkozni rajta és főleg fölösleges politikai tőkét kovácsolni belőle a hagymázas nemzetieskedéssel leöntve, tömegek érzelmeire ható kábítással, akiknek közben meg lyukas a gatyája. A FideSS ezt teszi és őszintétlenül csupán érdekből. Sajnos főleg ezek a rétegek vezethetők meg az ilyen politikával. Oké, ismerni kell a múltat, tanulni kell róla (nem hamisságokat!), de éppen annak érdekében, hogy magunkat is megismerjük és levonhassuk a tanulságokat, de csak ennyi. A továbbiakat viszont a jövőnek kell meghatároznia. Én bízom a fiatalokban, de kár, hogy az értelmesebbje elmegy.
2019. márc. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem támogatta, mert a Jobbik terjesztette be.

Semmit nem támogatnak, ami ellenzéki képviselőhöz köthető.

Ennyire egyszerű.

2019. márc. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 33/6 ***** válasza:
70%
A világ úgy működik, hogy az ultragazdag kevesek manipulálják az összes többi dolgozni kényszerülőt, hogy gazdagok maradhassanak. A fidesz ezen pénzvilág urait szolgálja ki. Nincs menekvés a bankok markából, nem ment meg a fidesz senkit semmitől. A fidesz nemzetieskedése addig tart, amíg ennek köszönhetően sokak szemében népszerű, így ott lehet a kifosztógépezetben ő is. Ha a pénzes elit számára kívánatos lesz valamiért a régió további destabilizációja (érzed, hogy most is milyen kiszolgáltatott reménytelenségben tengődik rengeteg magyar), nos, abban az esetben majd a nagypolitikában is téma lesz trianon revíziója, addig biztosan nem. Bolond aki a fideszben bízik. Nem oldott meg semmit, csak magyar vámpírként csatlakozott a magyar ütőérre a multinaci nagyvámpír mellé.
2019. márc. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!